Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (25)

Webcammen met de geilste amateurs!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (25) (Selin 22 Y., Ankara)

En sonunda kızı çağırıp konuşmaya karar verdik. Pizzacıya bir sipariş daha verdik ve beklemeye koyulduk. Hepimiz giyinmiştik bu sefer. Emete, "Kızla ben konuşurum." dedi, biz de yatak odasına geçtik. Kapı çalındı, kapıyı Emete açtı. Kızla konuşuyordu, "Ya kusura bakma, biraz önce giyinirken çaldın kapıyı, seni fazla bekletmeyeyim diye kapıyı öyle açtım, kız olunca rahat oldu..." dedi. Kız da, "Sorun değil abla, olur öyle şeyler!" dedikten sonra, "Şeyy, evde yalnız mısın?" dedi. Emete nedense, "Evet!" dedi. Kız, "Tuvaleti kullanabilir miyim?" dedi, Emete de içeri buyur etti. Kız tuvalete girdi, biz de bekliyorduk içeride. Sonra kız çıktı, teşekkür edip gitti. Hepimiz derin bir oh çekmiştik.

Emete bize, "Kız var ya harbi çukulata ya!" dedi. Bu sözü kızı kafama takmama sebep olmuştu. Bu sebeple artık arada bir pizza sipariş eder olmuş ve kızla muhabbeti kurar olmuştum. Artık birbirimize ismimizle hitap ediyorduk (bu arada adı Gürsel). O da Kıbrıs'lıymış, bana Karpaz bölgesinden falan söz etti. Ben de, "Merak ettim, oraya nasıl gidilir?" dedim. Kız, "Havalar ısınsın beraber gideriz!" dedi. "Tamam!" dedim. Aradan zaman geçmiş, Gürsel pizza getirmenin dışında da bize gidip geliyordu, ama lezbiyenliğimiz hususunda renk vermiyorduk.

Sınavlar bitmiş sonuçları bekliyorduk. Önümüzdeki sene için ev hususunda konuşurken, Emete, "Bizde kalırsınız!" dedi. Ben de, "Aileni rahat edemeyiz!" dedim. Emete ne demek istediğimi anlamıştı, "Tabi ya, doğru!" dedi. Bizim pizzacı güzeli Gürsel, "Beraber kalalım! Anneannem sadece yazları gelir Londra'dan, kışın koca evde tekim!" dedi. "Bakarız..." dedik. Gürsel de, "O zaman hadi bakmaya gidelim!" dedi ve ısrarcı olunca da gittik. O nasıl evdi ya! Denize sıfır, havuzlu, kocaman bahçesi olan bir evdi. Gürsel'e pizzacıda ne işi olduğunu sorunca, dükkanın kendisinin olduğunu, motor kullanmayı sevdiğinden dağıtımı kendisinin yaptığını öğrendik.

Ev her şeyi ile iyiydi, ama bizden ne ücret isteyecekti ve bizim seks hikayemiz vardı, bu nasıl olacaktı? Ben kirayı konuştum. Gürsel de, "Her şey kira değil ya, tek başıma canım sıkılıyor, böyle sizinle muhabbet ederim, bana yeter!" dedi. Bu iyiydi, ama diğer durum nasıl olacaktı, onu konuşamazdık. Kibarca red etmek istedik, Grsel ısrarcıydı, biz de üstelemedik, bir şekilde hayır derdik. Sonra bana, "Karpaz'a ne zaman gidiyoruz?" dedi. Ben de, "Sen ne zaman götürürsen!" dedim. "Yarın gidelim!" dedi. Bizim kızlar, "Siz gidin, biz gelmeyelim!" dediler. Ben de, "OK!" dedim.

Gürsel ertesi gün eve geldi. Ben motorla gelecek diye düşünürken araba ile gelmiş. Bende pileli mini etek, üstümde asklı bir body, içimde de pembe bikinilerim vardı. O da mini şort ve siyah kalın askılı body giymişti. Yanına oturdum. Oturunca bacaklarım haliyle daha bir açıldı. Gürsel birkaç saniye bacaklarıma bakıp, "Harikasın yaa!" dedi. "Sen de öylesin!" dedim ve yola çıktık. Yolda sohbet muhabbet epey bir gittik. Karpaz'a varmadan önce marketten birşeyler aldı. Oraya gittiğimizde yabani eşekleri falan gördük. Sonra gözüme çıplaklar için olan kısım ilişti, burada öyle bir yerin varlığını bilmiyordum. "Bakalım mı?" dedim. "Bakalım, ama giyinik almayabilirler!" dedi. Anladığım kadarı ile Gürsel soyunmak istemiyordu. "Almazlarsa çıkarız!" dedim.

Geçtik o kısma. Fazla kalabalık değildi, 10-15 çift vardı ve hepsi oldukça yaşlıydı. En genci 50 yaşındaydı herhalde. Güldüm ve "Kızım bunlardan mı utanacaktın?" dedim. O da bana güldü, "Yok ben değil, sen utanırsın diye söyledim!" dedi. "Ben ne utanacağım?" dedim. "Ben de utanmam, üstsüz bile dururum!" dedi. "Ben de dururum, ne var bunda kızım?" dedim. Sanki birbirimize gaz veriyorduk. Bu sefer bana, "Sen ne kadar çıkarırsan, ben bir fazlasını çıkarırım!" dedi. Ben de, "İyi de, ya ben hepsini çıkarırsam?" dedim. Bana, "Yok artık! Çıkaramazsın!" dedi. "Çıkarırım!" dedim. "Sen çıkar, ben de ne istersen onu yaparım!" dedi. Ben de, "Sonra caymak yok ama!" dedim. "Yok caymam! Ama öyle kenarda soyunup ben soyundum demek yok, soyunduktan sonra şöyle bir plajda yürüyeceksin!" dedi. İçimden (Yapmadığım şey sanki!) dedim. Düşünür gibi yapıp, "Tamam ulan!" dedim ve iddialaştık.

Önce ben bodymi çıkardım, sonra, "Sıra sende!" dedim. O da çıkardı. Bikinimin üstünü çıkardım, o da çıkardı. Aman Tanrım ne muhteşem göğüslerdi onlar öyle ya, gözlerimi alamadım. Sordum, "Silikon mu?" diye. "Hayır, hiç ellenmediler!" dedi dudaklarını büzerek. Şaşırdığımı söyledim. Bana göz kırparak, "Anlatırım bir ara, sen devam et bakalım!" dedi. Eteğimi çıkardım. Ben çıkarırken resmen onun kıvrandığını gördüm. O da şortunu indirdi. İkimizin de heyecandan göğüsleri inip kalkıyordu. Ona, "Tamam, bu kadar yeter ya, fazla ileri gitmeyelim!" diye yem attım. Hemen atıldı, "Öyle caymak yok, yoksa sen benim istediğimi yaparsın!" dedi. "Neymiş senin istediğin?" dedim. "Pes dersen söylerim!" dedi. Israr ettim söylemedi. Ben de bunun üzerine bikinimin altını çıkardım.

"Kızım manyaksın sen yaa!" dedi. "Hadi bakalım, sıra sende!" dedim. O da çıkardı ve ufak fındığını gördüm. Bana, "Şimdi yürü bakalım!" dedi. "Tamam!" dedim ve sahilde çırılçıplak halde bir tur attım ve yanına geldim. Gürsel de bu sırada şortunu giymiş, bikinisinin üstü ile oturuyordu. Bana, "Tamam, kazandın! Ne istiyorsun?" dedi. "Ona sonra karar veririm!" dedim. Sonra bana, "Güneşte yanacağız, sana krem süreyim!" dedi. Ama ne sürme, beni okşadı mı, krem mi sürdü alamadım. Sonra o yattı, sırtına krem sürdüm. Gürsel bikinisini kalçasının ortasına kadar sıyırdı ve "Buraya da sür, iz kalmasın!" dedi. Hafifçe kalçasını okşarcasına sürdüm. Kulağına, "İstersen çıkar bikinin altını, yağ olmasın!" dedim ve cevap vermesini beklemeden altını sıyırıp, kalçalarını ortaya çıkardım. Sonra onları yoğur yoğura, amını görerek mıncıkladım, ses çıkarmadı.

Bana, "Halen söylemedin ne yapacağımı?" dedi. Beklemesini söyledim, "Tamam!" dedi. Yağlama faslı bitmişti, biraz güneşlendik. Acıktığımı söyledim. Çantasından iki sandviç ile iki bira çıkardı ve yedik, içtik. Daha bira olup olmadığını sordum. Çantada iki tane daha olduğunu, ama arabada bir buzluk dolusu olduğunu söyledi. Çantadaki iki birayı da içmeye başladık. Gördüğümüz çıplak amca ve teyzelerle dalga geçiyor, eğleniyorduk. Derken plaja bir kadın geldi, 35 yaşlarında falan, düzgün fizikli bir kadındı. Bir anda ağzımdan, "Uf ya hatuna bak, yala yala bitmez!" çıktı. Gürsel döndü bana baktı ve "Bence Emete buna bin basar!" dedi. Gülümsedim, ama pot kırmıştım. Ama Gürsel plajdaki kadın hakkında devam etti, "Harika bir hatunmuş, kusursuz vücudu var! Merak ediyorum, acaba yatakta nasıl ki?" dedi.

Ben de ona, "Sen şimdi beni de çıplak gördün, benim için ne düşünüyorsun?" dedim. "Valla sen de iyi parçasın, ya sana kaymak döküp yalamak lazım!" dedi. Ben de, "İyi fantaziymiş!" dedim. Bana, "Senin var mı fantazin?" dedi. Ben de geyik ve biraz da heyecan olsun diye, "Sahilde amımı yalatmak!" dedim. Gürsel, "Ben de arabada seks yapmak isterim, benim de hayalim bu!" dedi. Ben de lezbiyen olduğumuzu çakmasın diye, "Sahil var, araba var, ama sevgilimiz yok, şansına tüküreyim!" dedim güldüm. O da güldü. Birasından bir yudum alıp, "Böyle bir fırsat ta zor gelirdi, şimdi bir sevgilin olsa, amını yalasa, fantazini gerçekleştirse, ne güzel olurdu değil mi?" dedi.

Ben de, "Güzel olurdu ya, ama nerdeee?" dedim. Bu sefer baya bir içti birasından ve dibini buldu. Sonra da, "Ya bak sana ne diyeceğim, bu konuşmamızın aramızda kalacağını bildiğim ve senin samimiyetine güvendiğim için söylüyorum..." dedi. Merak etmiştim, sorar gözlerle baktım. Gürsel devam etti, "Ya ben senin bu hayalini gerçekleştirebilirim, ama senden bir isteğim olacak..." dedi. "Neymiş o?" dedim. Gürsel utanıyor sıkılıyordu söylemek için, ben de ısrar ettim. Sonunda söyledi, "Emete'den çok hoşlanıyorum, ona bir kere sana dokunduğum gibi dokunacağım şekilde ayarlamanı istiyorum!" dedi.

Aslında bu çok kolaydı benim için, ama ben ona, "Kızım delirdin mi sen? Nasıl diyeceğim onu ya?" dedim. Gürsel de, "Ona deme ya, ne bileyim içirelim iyice, yada içkisine ilaç katalım uyusun, sadece okşayacağım onun kadife tenini, ne olur!" dedi. Ben de, "Bak içkisine ilaç katarsak olur!" dedim, sonra da, "Ee, benim fantazimi kim gerçekleştirecek? Biri var mı aklında?" dedim. Gürsel sağa sola baktı, biraz yanaştı, yutkundu, iyice burnuma sokularak, "Burada benden başka birini görüyor musun?" dedi. Ben de, "Yoo!" dedim. Gürsel sonra önüme diz çöktü. Bu bile beni ıslandırmıştı. Amıma yumulup, muhteşem oral seksine başladı. Daha birkaç dakika geçmişti ve ben boşalmıştım. Ayrılmaya kalktı, "Hayır, devam et!" dedim kafasını bastırdım. O da devam etti.

Sağdan soldan bize bakanlar vardı, ama umrumda bile değildi, müthiş yalıyordu. Kafasını kaldırdı, "Bakire misin?" dedi. "Hayır, değilim!" dedim. "Tamam!" dedi ve yalamaya devam etti. Yalarken iki parmağını da amıma daldırıyordu. Bir müddet sonra ikinci orgazmımı da oldum. Kalktı, "Bu kadar yeter sanırım, değil mi?" dedi. Evet dercesine kafamı salladım, ama bir süre daha yerimden kalkamadım. Çıplak halde suya girdik, kendimize geldik ve arabaya geçtik. Bagajdaki soğutucuyu açtım, yarım kasa bira vardı. "Aslında bunları bitirmek lazım, ama yolda polis ceza yazar!" dedim. Gürsel de, "Kalalım burada, kamplar var, ya da bizim evde içelim?" dedi. "İyi hadi size gidelim!" dedim.

Çıktık yola, onlara gittik. "Sen havuz kenarına geç, ben geliyorum!" dedi. Ben geçtim şezlonga uzandım, o da biraları ve biraz da cips getirdi. Epey bir içmiştik. Sıcak da çarpmıştı birayla birlikte. "Kremleyeyim mi seni?" dedi. "Olur!" dedim. Kremi göğüslerime döktü. Baktım krem değil, bebe yağı, sesimi çıkarmadım. Resmen göğüslerimi mıncıkladı. Evin bahçesindeydik, biri görür mü umrumda değildi, kafam gayet güzeldi. Sonra beni çevirdi ve dört ayak üzerine getirdi, sırtımı yağladı, altımdakini çıkardı, kalçalarımı yağladı. Sonra kendisi çırılçıplak kaldı ve ben de onu okşar gibi yağlıyordum. Aslında açıkça sevişiyorduk, ama adına yağlama diyorduk.

Gürsel'i yatırıp dudaklarına yumuldum, karşılık verdi. Amımı amına sürtüyordum, çok zevk alıyorduk. Onun boşaldığını anlamıştım, geriye çekildim. O da doğrulup, benim göğüslerime bir iki dil atıp, kucağıma oturdu. Öpüşmeye başladık yine. Sonra o da göğüslerini ağzıma verdi. Sonra yukarı çıkıp, birkaç saniye amını yalattı, sonra yine aşağıya kaydı ve amını amıma sürtmeye başladı. Yerinde durmuyordu. Sonra yine yukarı çıktı, bu sefer kaptım amını ve deli gibi yalamaya başladım. Yatırdım ve emmeye devam ettim. Bakire olup olmadığını sormadan, parmağımı amına geçirdim. Bakire olmadığını, ama fazla sikilmemiş olduğunu da öğrenmiş oldum. Resmen amını yiyordum.

Dört ayak pozisyonuna soktum ve amını parmaklamaya devam ettim. Gürsel çok geçmeden ikinci orgazmını da olmuştu. Kafam dönüyordu resmen. Sonra nerden çıktığını anlamadığım çift taraflı dildo ile amımıza sokarken buldum kendimi. Hava kararmış, sadece havuzun ışıkları loş bir şekilde ortalığı aydınlatıyordu. Biz amımıza soktuğumuz bu alet yüzünden birbirimize vuruyor, 'Şap, şap, şap!" sesler çıkartıyorduk. Deli gibi orgazm olduğumu hatırlıyorum. Daha sonra, sabah hertarafımda ağrılarla uyandığımı.

Yaşadığım gerçek mi, hayal mi karar verememiştim. Kalktım aşağıya indim. Kahvaltı hazırdı, oturduk kahvaltı yaptık. Sormak istiyor, soramıyordum, çünkü rüya da olabilirdi diye. "Dün çok içmişiz, umarım taşkınlık yapmadım?" dedim. Gürsel şaşkın şaşkın baktı, "Hatırlamıyor musun havuz kenarını?" dedi. Ben de, "Orada içtiğimizi hatırlıyorum, başka hayal meyal bir şey hatırlıyorum..." dedim. Gürsel, "Valla ben açık sözlüyüm, istersen kızabilirsin bana!" dedi. "Yok söyle!" dedim. Gürsel, "İçindeki saklı duygular ortaya çıktı kızım, deli gibi seviştik!" dedi.

İçimden (Hayal değil, gerçekmiş!) dedim. Gürsel, "Şimdi bak ben senin hayalini gerçekleştirdim. Senin de bana Emete borcun var. Tabiki benim de senin bir isteğini yerine getirme borcum var, iddiayı kaybettiğimden dolayı, OK'mi?" dedi ve elini uzattı. Ben de, "OK!" dedim. Gürsel, "Ne yapıyoruz bu gün?" dedi. Ben de, "Bilmem, eve giderim..." dedim. "Olur mu ya, sizinkileri çağırdım, onlar gelecek, mangal yaparız burada, denize falan gireriz, Emete konusunu konuşuruz!" dedi. Ben de, "Tamam, o zaman duşa gireyim!" dedim. O da, "Dur beraber girelim!" dedi ve yukarı çıktık...

[Selin]

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 66Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Lezbiyen Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: