Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (21)

Webcammen met de geilste amateurs!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (21) (Selin 22 Y., Ankara)

Türkiye'ye ailemin yanına gitmiştim. Annem, "Kızım, teyzen de geldiği zaman bana uğrasın mutlaka diyordu!" dedi. "Tamam!" dedim. Annem teyzemi aramıştı bile. Teyzem, "Selin ofise gelsin!" demiş. Ama teyzem Cumartesi çalışmazdı. Ofise, yanına gittim. Oldukça seksi giyinmiştim. Amacım teyzemi kudurtup hasret gidermekti. Kapıyı teyzem açtı, şaşırmıştım ofiste teyzemden başka kimse yoktu. Kapıyı kapattı, antrede konuşuyorduk fısıldaşarak. Bana, "Ne giydin içine?" dedi. Ben de, kırmızı bir takım olduğunu söyledim. Teyzem iç geçirdi ve "Göstersene!" dedi. "Burada mı?" dedim. "Kimse yok, hadi göster!" dedi. Üzerimi çıkardım, eteğimi de kaldırıp iç çamaşırımı gösterdim. Teyzem yanıma yanaştı iyice ve "Harikasın canım, hoş geldin!" dedi ve orada öpüşmeye başladık.

Teyzemin saten gömleğinin düğmelerini çözdüm ve sutyen giymediğini farkettim. Göğüslerine yumulmuşken, teyzem de eteğini çıkardı ve çırılçıplak kaldı. Ben de sutyenimi çıkarmıştım. Sonra teyzem aşağıya doğru eğildi ve külodumu çıkardı. Önümde diz çöküp, amımı yalamaya başladı. Teyzem resmen amımla öpüşüyordu. Neredeyse boşalacaktım, hemen teyzemi kaldırdım ve odaya geçtik. Onu masaya oturttum, ben de sandalyeye oturdum, amını iyice ayırdım ve emmeye başladım. Birkaç dakika sonra teyzem, "Koltuğa geçelim!" dedi. Hemen iki kişilik koltuğa geçtik ve öpüşmeye başladık. Teyzemi altıma almıştım, çıplak tenlerimizi birbirimize değdirerek öpüşüyorduk.

Bir süre sonra yine eğildim ve teyzemin taze, tatlı, sulu amcığını yalamaya başladım. Hiç konuşmuyor, inliyor, ahlıyor, ohluyorduk. Parmağımın ikisini usulca içine kaydırmış, aynı anda da amını yalıyordum. Teyzem kafasını geriye atmış, kesik kesik inliyordu. Yalamayı bıraktım, parmağım halen içinde git gel yapıyordu. Dudaklarına yumuldum. Öyle hırslı öpüşüyordu ki, bir ara dudaklarım kopacak sandım. İki parmağımı içinde titretiyordum. Teyzem artık çığlık çığlığa idiı. Çok geçmeden zevk sıvısı avcuma dolmuştu, ama hızımı kesmiyordum. Kendimden biliyordum, ilk orgazmı kesmezsen, ikincisi çabuk ve daha etkili olur diye. Hızlıca titretmeye devam ediyordum.

Teyzem dişlerini sıkıyor, hırıltılar çıkartıyor, kafasını sağa sola savuruyordu. Beklediğim gibi olmuştu, teyzem ikincisinde daha yoğun ve daha etkili bir şekilde boşalmıştı. Bir süre teyzemin soluk alıp vermesinin düzelmesini bekledim. Teyzem, "Sen bana ne yaptın küçük orospu, görürsün sen!" dedi ve beni yatırdığı gibi, amıma yumuldu. Ne yumulma ama, yutmaya çalışıyor gibi emiyor, dilini bir fırça edasıyla amıma sürtüyor, arada bir içine sokup çıkarıyor ve içimde döndürüyordu. Kafasını iyice amıma bastırmıştım teyzemin, zor bela çekti kafasını. "Kızım yavaş, boğuluyordum!" dedi, ben de sakinledim biraz. Sonra yine aynı şekilde yumuldu teyzem.

Çok geçmeden ben de zevk sıvımı vermiştim ve teyzem de hızını kesmeden devam etti. Bütün vücudum karıncalanmıştı. Elim ayağım uyuşmuştu. Dilim kurumuş, konuşamıyordum, dilim dolaşıyordu sarhoş gibiydim. Ağlamak, kahkaha atmak geliyor, hepsi bir karışık oluyordu. Bir eli ile göğsülerimi de okşamaya başlamış, iyice alevlerin artmasına sebep olmuştu. Kıpırdayamıyordum, zevkten bayılmak üzereydim. Birden teyzem 69 pozisyonuna geldi üzerime, hemen amına yapıştım. "Harikasın aşkım benim!" dedi ve yumuldu yine amıma. Ben de onun amını götünü aynı şekilde yalıyordum.

Boşalmak üzere olduğumu söyledim, oralı olmadı. Ben desarsılarak ve titreyerek ikinci kez boşaldım. Teyzem yine durmuyordu. Teyzeme yalvarıyordum, ama bitkin bir şekilde. Teyzem aldırış etmiyordu. "Bayılacağım teyze, dur!" dedim, ama o devam etti. Ben teyzemi yalayamıyordum bile aldığım zevkten. Sadece iki parmağımı sokup çıkarıyordum amına. Teyzem resmen beni yiyip bitiriyordu, baldırlarıma, göbeğime, göğüslerime dahi ulaşıp yalıyor, dişliyordu.

Sonra yanıma gelip benimle öpüşmeye başladı. Eli amımdan çıkmamıştı ama. Bir şekilde pozisyon değiştirdi ve amını amıma sürtmeye başladı. Harika yapıyordu bu işi ve ben uçuyordum resmen. Sanki narkoz almış gibiydim, bulutlardaydım. Öpüşmeye başlamıştık. Ben yine orgazm oluyordum. "Teyze geliyorum, ne olur bu son olsun!" dedim. Teyzem de hırlayarak konuşuyordu, "Bırakırmıyım, seni çok özledim!" dedi. Ben de, "Söz, yarın yine yaparız teyze, çok yoruldum!" dedim. "Söz mü?" diye birkaç kere tekrarlattı bana. Çok geçmeden ben son zevk sıvımı da vermiştim. Hemen eğildi ve yalamaya başladı amımı, tertemiz etti.

Teyzemin yan tarafta duş aldığı kendine ait bir banyo ve WC vardı. Beraberce oraya geçtik. Birlikte yıkandık, köpüğün kayganlığı ile teyzem beni okşayarak yıkadı, kuruladı. Sonra odasına geçtik. Kıyafetleri sağdan soldan toplamıştık, gülüşerek giyindik. Saate baktım, iki saat olmuştu ve deli gibi sevişmiştik. Oturduk sohbet ettik. Yaşadıklarımı eksiksiz anlattım, teyzem de bana akıl verdi. Sonra sabah kahvaltıda buluşmak üzere sözleştik. Teyzem beni eve bıraktı, kendisi de eve geçti. Akşam yattığımda, yorgunluk ve yarın yapacaklarımızın hayali ile uykuya daldım.

Sabah erkenden kalktım. Çok az kıl olmasına rağmen, amımı ve götümü, koltuk altımı temizledim. Yıkandım, misler gibi koktum. En seksi çamaşırlarımı giydim. Taksiye atlayıp teyzemlerin yolunu tuttum. Evin aşağısından marketten krem peynir ve yoldan da simit aldım. Üzerimde göğüs dekolteli olan, arka tarafı ayakkabı bağcığı gibi bağlanmış sırtı açıkta bırakan mini bir elbise vardı. Göğüs arama parfümü sıkıp kapıyı çaldım. Kapı birkaç defa çalmama rağmen, 10 dakika kadar kapıda beklemiştim. Sonunda kapı açıldı. Ben teyzemin uykudan zor kalktığını düşünürken, o kapıyı bornozla açtı. "Banyodaydım canım, suyun sesinden duymamışım, çok beklemedin değil mi?" dedi. Burnuma mis gibi şampuan kokusu geliyordu, gülümseyerek, "Yok!" dedim.

İçeri girdik, öpüştük. Ben mutfağa kahvaltıyı hazırlamaya geçtim. Teyzem giyinip yanıma geldi, bana yardım ediyordu. Teyzem de üzerine, penye mavi göğüs dekoltesi olan mini bir elbise giymişti. Hemen farketmiştim, içinde ne sutyen ne külodu vardı. Kahvlatıdan sonra salona geçtik sohbet ediyorduk. Amaç aslında belliydi. Ben mutfakta Türk kahvesi yapıp getirdim. Bu sırada teyzem de bir dergiye bakıyordu. Bana, "Baksana bu kıyafet tam sana göre!" dedi. Teyzem oturur vaziyetteydi, ben de yanından eğilerek dergiye bakıyordum. Elbise çok seksi bir şeydi, beğenmiştim. Teyzem, "Birazdan çıkar alırız!" dedi, sonra tek eli ile yanaklarımı tutup dudaklarıma yapıştı. Çılgın gibi öpüşmeye başladık.

Kıyafetimin üstünün iplerini hızla çözüp, sutyenimi kenara fırlattı ve bir çırpıda göğüslerimi fora etti. Ben de onun elbisesinin üstünü sıyırıp, onun göğüslerini serbest bırakmıştım. Koltuğa beni yatırdığı gibi öpüşmeye devam ediyordu. Göğüslerini ağzıma dayadı. Bir birini, bir diğeri emiyordum. Emmediğim göğsünü mıncıklamayı ihmal etmiyordum. Üzerindeki kıyafetleri de çıkarıp, teyzemi tamamen çıplak bıraktım ve göğüslerine çalışmaya devam ettim. Bir öpüşüyor, bir göğüslerine iniyordum. Bu sefer teyzem beni altına aldı ve elbisemi çıkarttı. Şimdi külotlaydım. Göbeğimi öperek baldırlarıma geldi. Oradan külodumun üzerinden amımı ısırmaya, yalamaya başladı. Bir yandan da ufa ufak külodumu yandan aşağı çekiyordu.

Sonra külodumu çıkarıp, bir güzel kokladı, yüzüne sürdü göğüslerine sürdü, kendi amına sürdü ve eğilip amıma yumuldu. Dünkü gibi sert emmiyordu, daha yumuşak daha narin emiyordu şimdi. Ağzı amımdayken bana baktı ve "Temizlemişsin!" dedi. Ben de ona kafa salladım ve teyzem işine devam etti. Elini göğsüme atmış, amımı emiyordu ve ben zevkten dört köşeydim. Beni yalarken aşağıdan bana bakması da çok hoşuma gidiyordu. Bir süre sonra yukarı çıktı, benimle kısa bir öpüşme faslından sonra yanımda domalıp, "Hadi!" dedi. Amının ve götünün aynı anda yalanması teyzemin hoşuna gidiyordu anlaşılan.

Hemen işe koyuldum önce amının bir ifadesini aldım. Amı vıcık vıcık su olmuştu. Ağzım burnum amının dudaklarının şişliğinden dolayı rahat gömülüyordu. Parmağımı ağzıma götürüp ıslattım ve arka deliğine parmağımı soktum ve amını yalamaya devam ettim. Bir süre sonra parmağımı çıkarıp amını ve götünü aynı anda yalamaya başladım. Yukarı aşağı gidip geliyordum. Bu sefer iki parmağımı amına daldırıp çıkarıyordum. Diğer taraftan da kadife gibi göt deliğini yalıyordum. Teyzem de alttan elini uzatmış kliotrisini okşuyodu. Teyzem zevk sıvısını çabuk dışarı vermişti, ama durmaya niyetimiz yoktu.

Teyzem bana döndü, kucak kucağa öpüşmeye başladık. Her yerimizi okşuyorduk bir yandan da. Teyzem elimden tutup, yatak odasına götürdü beni. Odasındaki okuma koltuğuna beni yatırdı. Öpüşmeye orada da devam ettik. Teyzem bir yandan beni öpüyor, diğer yandan da amımı okşuyordu. Bir müddet sonra sadece amımı okşamaya başladı. Birkaç dakika daha okşadıktan sonra önümde diz çöküp amımı yalamaya başladı. Artık boşalmak istiyordum ve teyzem de bunun farkındaydı. Bunun için içime iki parmağını da daldırmış, gidip gelmesini sağlıyor, aynı anda da klitorisimi yalıyordu. Dizlerimi o kadar geriye kıvırmış ve bacaklarımı açmıştım ki, birden arka deliğimde teyzemin diğer parmağını hissettim. Biraz acımıştı, ama zevk hemen bu acının yerini almıştı.

Gelmek üzereydim, teyzemin başını iyice bastırdım ve tüm zevk sıvılarımı teyzemin ağzına patlattım. Bir süre daha teyzem yaladı ve sonra nefes nefese, yan yana oturduk. Teyzem giyinmeden mutfaktan bize soğuk bir şeyler getirdi. "Kızım sigara içmiyoruz madem, biz de orgazm kolası içelim!" dedi, gülüştük. Kolalar bitince biraz da sakinlemiştik. Teyzem çekmeceden bir belden bağlamalı çıkarttı ve eski Türk filmi ses tonuyla bana, "Hadi küçük hanım, lütfen teyzenizi beceriniz!" dedi. Gülümseyerek aleti taktım belime. Teyzem de amını ve aleti kremledi. Beni koltuğa oturttu ve kendisi de aletin üzerine yavaş yavaş oturdu. Bir süre öylece bekledi, beklerken de benimle öpüşmeyi ihmal etmiyordu. Sonra tempo yaparak zıplamaya başladı.

Zıpladıkça göğüslerinin ufak daireler çizerek zıplaması çok hoşuma gidiyordu. Öylece o manzarayı izledim. Terden saçları vücuduna yapışmış, saçı başı dağılmış, oldukça seksi bir hal almıştı. Bir süre sonra teyzem, "Yoruldum!" diyerek kalktı, yatağa çıktı ve kenarında domaldı. Ben de arkasına geçip, alete yine biraz krem sürdüm ve amından içeri kaydırdım. Hemen sert sert pompalamaya başladım. Teyzem ufaktan inlemeye başlamıştı. Kremden biraz daha parmağımın ucuna döküp arka deliğine de sürdüm. Parmağımı arkasına daldırdım, şimdi iki deliğini de doldurmuştum. Teyzem, "Dur!" dedi ve yatağın yanındaki komidinden Dildo çıkardı, bana uzattı, "Bunu sok!" dedi. Bu biraz tıpaya benzeyen bir şeydi. Ben de aleti soktum ve tıpa tıkandı. Ben yine sadece amına yüklenmeye devam ettim. Teyzem zevkten göğüslerini sıkıyordu.

Bir süre sonra, "Yoruldum!" dedim. Teyzem yine beni alta aldı, sırtı bana dönük üstüme çıktı ve zıplamaya başladı. Bende arkasındaki tıpayı aldım ve sokup çıkarmaya başladım. Teyzemin zevki ikiye katlanmıştı. Teyzem inlerken, "Erkeğimmm, ohhhh!" diyordu ve bu benim çok hoşuma gidiyordu. Teyzem zıplamaktan zevk alıyordu ve gelmek üzere olduğunu söyledi. Hemen üstümden kaldırdım, bu sefer misyoner pozisyonuna geçtim ve kökledim. Oldukça hızlı bir şekilde pompalıyordum, arada bir alet içinden kayıp çıkıyordu ve ben tekrar sokmak zorunda kalıyordum. Bir dikiş makinesi hızı ile sokup çıkarıyordum. Teyzem son anda çığlığı bastı ve Sara krizine tutulmuş gibi titremeye başladı. Öyle ki, vücudu buz gibi olmuş, ama terliyordu. Bir anda korktum, "Teyze, teyze!" diye seslendim. Hemen gittim mutfaktan su aldım geldim. Baktım teyzem toparlanmış, "Ne oldu ya?" dedim. "Kızım bu ne ya, acayip zevk aldım!" dedi.

Harika bir şekilde sevişmiştik. O gün akşama kadar değişik pozisyonlarda birbirimizi becerdik. Eve oldukça yorgun bir şekilde gelmiştim. Ertesi gün Kıbrıs'a dönüşüm vardı ve yol boyunca hep, teyzemi bir sonrakinde nasıl zevkten uçururum diye düşündüm...

[Selin]

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 66Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Lezbiyen Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: