Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (18)

Webcammen met de geilste amateurs!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (18) (Selin 22 Y., Ankara)

Akşam yemeğini dışarıda yedik ve gecenin epey geç bir saatinde döndük. Hepimizin kafaları iyiydi. Villaya döner dönmez, teyzem elbiseleri ile kendini havuza bıraktı, ben de ona uydum. Neşe ise elbisesini çıkarıp, String külodu ile girdi. Benim elbisem beyaz olduğu için her yerim meydandaydı. Teyzem bana, "Kızım sen sutyen de giymemişsin!" dedi. "Evet, giymedim!" dedim. Neşe kulağıma eğilerek, "Teyzenle aleti test etmişsiniz! Ne zaman bana sıra gelecek?" dedi. Bozulmuştum, neden böyle gizli bir oyun oynuyorduk, o zaman herkes herkesin ne halt yediğini biliyordu. Havuzdan çıktım, "Geliyorum, bekleyin!" dedim, üzerimdekileri çıkardım.

Odamdan aleti belime takıp geldim. İkisi de şok olmuş bakıyorlardı. "Evet kızlar, ilk bu kime girsin bakalım?" dedim. İkisinden de çıt çıkmadı. Sonra sessizliği Neşe bozdu, "Önce bana sok, önce bana sok!" diye. Neşe havuzdan çıkar çıkmaz onu şezlonga yatırdım ve amına kökledim. Teyzem havuzdan bizi izliyordu, hiçbir tepki vermemişti. Aletin yarısını Neşenin amına sokmuş, ufak ufak gidip geliyordum. Neşe teyzeme, "Ahhh, kızım gel bak, yiğenin nasıl sikiyor beni, ahhh!" diyordu. Ben de Neşe'ye, "Bak her yerini yalamak istiyorum, kaçmak yok, önce sikecem, sonra tadına bakacağım!" dedim. "Yala, ye, yut beni!" diyordu Neşe.

Teyzem havuzdan çıkmış, yanımızdaki şezlonga oturmuş bizi izliyordu. Gecenin dördü olmuştu ve ben sikişmeye doyamıyordum. Buraya geleli altı kilo vermiştim. Aleti Neşe'nin amının üzerinde gezdirdim. Neşe, "Ne olur sok, kökle!" diye yalvarıyordu. Ben de bunu istiyordum zaten. Aleti birden kökledim. Neşe, "Aaaah yırttın amımı, aaah, hadi sok!" diye söyleniyordu. Teyzem bakmıyormuş gibi yapmaya çalışsa da, her pozisyonu izliyordu. Sonra Neşe'yi domaltıp köpekleme pozisyonunda sikmeye başladım. En sevdiğim pozisyonda amına sokuyor, kalçalarını okşuyordum. Arada bir de göt deliğini parmaklıyordum. Sonunda iki parmağımı da götüne sokmuştum. Neşe eli ile yardım edip, göt yanağını iyice açıyor, daha derinlere sokmam için yardım ediyordu.

Neşe sonra teyzeme dönüp, "Öyle bakma, gel kalçalarımı tut, yoruldum!" dedi. Teyzem ayağa kalktı ve yanıma gelip Neşe'nin göt yanaklarını ayırdı. Teyzemle aramızda 3 yada 5 santim vardı. Dayanamayıp teyzemi kokladım. Tepki vermedi. Sonra boynunu öptüm. İrkildi, ama kaçmadı. Azıtıp dudağına öpücük kondurmamla dudaklarımızın birleşmesi bir oldu. İnanılmaz bir zevkti, Neşe'yi sikmeyi bırakmış, teyzemle öpüşüyordum. Neşe dönüp bizi okşamaya başladı. Teyzemi çırılçıplak bırakıp amına yumuldum. Amı ıslanmıştı ve tadı bir harikaydı, deli gibi emiyordum. Teyzem beni geri ittirip, sırtüstü yatırdı ve aletin üstüne çıktı, zıplamaya başladı. Teyzemin göğüslerini tutup emiyordum, o da başımı göğüslerine bastırıyordu. Müthiş bir duyguydu benim için. Kalçalarını, göğüslerini hunharca sıkıyordum. Erişebildiğm her yerini öpüp emiyordum. Kudurmuş gibiydim. Çok geçmeden teyzem zevk sularını dışarı vermişti.

Toparlandık ve içeri geçtik. Neşe'yi yüzükoyun yatırdım ve sırtından kalçalarına kadar öpüp yaladım. Sonra götünün yanaklarını ayırıp, göt deliğini yalayıp emmeye başladım. Neşe hemen kıvama geldi. Altına yastık koydum, alet halen belimdeydi. Teyzem de yatağa yanıma geldi, biraz öpüştük ve ben aleti yavaş yavaş Neşe'nin götüne sokmaya başladım. Alet tamamen girdiğinde terden sırılsıklam olmuştuk. Teyzem zevke gelmiş, Neşe ile öpüşüyor, onu yalıyor, sonra benim göğsülerimle ilgileniyor, benimle öpüşüyordu.

Yavaş yavaş ritmi arttırarak Neşe'yi sikmeye başladım. Neşe resmen yatağa çivilenmişti. Pompalarken, teyzem, "Dur alta yatayım!" dedi. Alta yattı, üzerine Neşe geldi, ben yine Neşe'nin götüne soktum. Teyzem Neşe'nin amını yalıyordu. Neşe zevkten çığlık çığlaydı. Çok geçmeden bütün zevk sıvılarını teyzemin suratına patlatmıştı. Zevkten bitkin halde kalmıştım. Üçümüz aynı yatakta uyuduk. Sabah olmuştu, onlar uyanmadan kalktım yatağıma geçtim.

Uyandığımda öğleden sonra olmuştu, komidinin üzerinde bir not vardı, "Sahildeyiz!" diye. Duş aldım, biraz birşeyler atıştırdım, saunaya girdim, havuza girdim, kendimi toparladım. Teyzemle Neşe geldiklerinde, yine harika bir sikiş yaşadık ve ertesi gün geri döndük. Beni okula bırakıp gittiler. Teyzem birkaç gün daha Neşe ile kalıp Türkiye'ye döndü.

Kurs boyunca Nadia, Aylin ve ben harika üçlü olmuştuk. Kurs bittiğinde, ertesi sene buluşmak üzere vedalaştık. Biz de Türkiye'ye döndüğümüzde, Aylin, ben ve ablası Özlem ile üçlü olduk. Teyzem ile birdaha ilişkiye giremedim, teyzemin dediği gibi, tatilde olan tatilde kalmıştı.

O sene Aylin'le girdiğimiz üniversite sınavında bir yeri tutturamamış, ek kontenjanla Kıbrısa gitmiştik. Hazırlığı atlayıp, sınıfımıza başladık. Aylin'le aynı sınıfta ve aynı evde kalıyorduk. Evimiz, bir oda bir salon ve mutfaktan ibaretti. Sınıfımıza girdiğimde nutkum tutulmuştu, sanırım sınıfa bir melek gelmişti, uzun boylu sarışın, dalgalı saçları sırtına dökülen, ela gözlü, buğday tenli, dolgun dudaklı, harika biçimli bir vücudu olan bir varlık. İnsan olamazdı bu. Konuşmalarından Kıbrıslı olduğunu anlamıştım. Bir şekilde kaynaşmam lazım diye düşünürken, zor olmadı. Girişken bir kızdı, hemen tanıştık. Adı Emete imiş. İyi arkadaş olmuştuk, ama kızın lezbiyenlikle ilgili tarakta bezi yoktu. Zaten kızın, iri yarı kaslı bir erkek arkadaşı vardı.

Aylin'le okuldan sonra birer kahve içip evin yolunu tuttuk. İnanılmaz sıcaktı. Eve girer girmez üzerimizdekileri fora ettik ve sadece stringlerimizle kaldık. Sıra ile bir duş alıp kendimize gelmek istedik, ama sular da kesikti. Salonda oturup sohbet etmeye başladık. Aylin bana, "Emete'ye dibin düştü değil mi?" dedi. Ben de, "Ne yalan söyleyeyim, evet düştü!" dedim. Aylin, "Benim de düştü ya, o nasıl bir yaratık öyle!" dedi. Aylin'in kıskanacağını sanmıştım, bunu ona da sordum. "Yok ya, aramızda muhteşem bir birlik var, bunu ne zamandır birbirimize gösteriyoruz, sorun etmedim!" dedi. Bu sözleri hoşuma gitmişti. Eğilip sağ göğsünü emdim, oradan boynuna ve dudaklarına geçtim. O ise hemen beni koltuğa ittirdi ve "Amını yalamak istiyorum!" diyerek aşağıya diz çöktü. Ben de hemen altımı çıkardım.

Aylin vakit kaybetmeden aşağıya gömüldü. O amımı yalarken, ben de göğüslerimi okşuyordum. Ne yalan söyleyeyim, amımı Emete'nin yaladığını düşlüyordum. Aylin ise her zamankinden daha iyi yalıyordu, yada Emete'yi düşlediğim için bana öyle geliyordu. Aylin beni emerken kendini kurcalıyordu. "69 yapalım!" dedim. "Hayır böyle iyi!" dedi ve yalamaya devam etti. Sonra ayağa kalktı, önümde dikildi, ben de onun altını çıkardım ve göğüslerine, ardından dudaklarına yapıştım. Öpüşerek oturduk ve bir süre sonra onu altıma aldım. Öpüşmeye devam ediyorduk. Boynundan süzülüp sol göğsüne indim, oradan göbeğine ve oradan da muhteem kokan amına indim. Amına bir iki dil darbesi vurduktan sonra, bacaklarının arasına girerek amımı amına sürterek bir süre öpüştüm.

Sonra yine aşağı süzüldüm ve amını yalamaya başladım. İşaret parmağımı amına daldırmış, klitorisini emiyordum. Aylin bu pozisyonda çabuk boşalırdı biliyordum. Amına daldırdığım parmağımı ağzına verdim, emdi temizledi ve tekrar amına daldırdım, bu sefer ben emdim. İkinci parmağımı sokmam fazla uzun sürmemişti. Elimin biri ile göğüslerini okşamaya başladım. Aylin zevkten kuduruyor, saçını sağa sola savuruyordu. Elektrikler de kesilmişti, klima da çalışmıyordu, ikimiz de terden vıcık vıcık olmuştuk. Parmağımın birini Aylin'in götüne soktum, rahatça girdi. Aylin inlemeye başlamıştı, ama ne inleme, sanki şarkı söyler gibi. Beyonce gibi sesi vardı.

Bir süre sonra 69 olmaya karar verdik. Ben altta, o üstte, emmeye başladık tatlı amcıklarımızı. İkimiz de birbirimizin amına ve götüne parmakları sokmuş, birbirimizin amını yalıyorduk. Boşalmamız çok yakındı, telefonum çalıyordu ve açmak istemiyordum. Çılgınca bir şekilde, elektriğe kapılmışcasına zevk sıvılarımızı dışarı verdik. Salondan kalkıp odaya geçtim, baktım arayan annem, onunla biraz yatakta yatarak konuştum. Yanıma Aylin yattı, konuşmam bitince göğüslerimi öpmeye başladı. Ben de elimi amıma götürmüş okşuyordum. Anlaşılan ikimiz de doymamıştık. Eğilip amımı yalamaya başlaması uzun sürmedi. Domaldığı için elbise dolabının aynasından bal kutusu çok seksi gözüküyordu.

"İçine girmek istiyorum!" dedim. Kafasını kaldırdı, "Olur, ama birazdan!" dedi. Sevişmeye devam ettik. Çılgınlar gibi öpüşüyorduk. Sonra yer değiştirdik. Aylin'i yüzü koyun yatırdım, amını ve götünü yalamaya başladım. Çok hoşuma gidiyordu böyle yalamak. Bir süre sonra aleti belime taktım ve köpekleme pozisyonunda içine gidip gelmeye başladım. Nerden aklıma geldiyse saçlarını asılarak sikmeye başladım. Aylin çığlık atınca durdum, "Kusura bakma ya, birden oldu!" dedim. Aylin, "Yok, çok güzel, devam et!" deyince saçını yine kavradım ve gidip gelmeye başladım. Yine telefonum çalıyordu. İçimden (Ulan hep sikiş anında mı çalarsın?) diyordum. Telefon susmak bilmiyordu. En sonunda Aylin'e, "Sessiz ol!" dedim, telefonu açtım. Hem Aylin'i sikiyor, hem telefonla konuşuyordum.

Arayan teyzemdi. Haftasonu Girne'de otelde kalacağını, bana da yer ayırttığını söyledi. Sevindim, "Peki ya Aylin?" dedim. Teyzem durdu düşündü, "Tamam, o da gelsin!" dedi. Daha çok sevinmiştim. Kapatırken teyzem, "Unutmadan söyleyeyim, muhtemelen şu anda Aylin'e soktuğun o aleti de getir!" dedi. Ben de, "Nerden bildin?" dedim. Teyzem güldü ve kapattı telefonu. Aylin'i sikmeye devam ediyor, diğer yandan da anlatıyordum durumu. Aylin teyzemle yaptığımı bilmiyordu. Çok geçmeden Aylin boşalmış, ben de yorulmuştum.

Ertesi gün okulda sosyal etkinlik gruplarının kayıtlarının olduğunu öğrendik. Emete'nin gittiği, Doğa ve Gezi klübüne yazıldık. Ders çıkışı grup toplantısı vardı. Tahmin ettiğim gibi bizim ve 5-6 asosyal kız dışında, hiç kız yoktu grupta. Birkaç günde Emete ile kaynaştık. Evde kaldığımızı biliyordu, erkek arkadaşının yanında, "İhtiyacımız olursa evin anahtarını verirsiniz değil mi?" dedi. İnanın içimden hayır demek geçerken, ağzımdan evet çıktı.

Birkaç gün sonra teyzem gelecekti. Emete de anahtarı verip veremeyeceğimi sorunca, "Tabii ki!" dedim. Eve gizli bir mini kamera tertibatı kurdum. Sonra anahtarı verip, biz otele teyzemin yanına gittik. Teyzem geleli birkaç saat olmuştu, havuz başındaydı. Teyzem bize odamıza gitmemizi söyledi. Ben Aylin'le aynı odada kalacaktım. Odaya yerleşip, bikinilerimizi giydik, havuzbaşına teyzemin yanına gittik. Normal bir şekilde muhabbet sohbet, akşam yemeği falan, derken odalarımıza çekildik. Ben hayal kırıklığı içinde odama girerken, teyzemden mesaj geldi. "Bir şekilde Aylin'i uyut yanıma gel!" diye. Çok sevinmiştim.

Aylin'i uyutmanın en iyi yönteminin, onu evire çevire sikip pestilini çıkarmak olduğunu biliyordum. Odaya girer girmez Aylin'e saldırdım, dudaklarına yapışarak yatağa attım. Aylin önce duşa girmek istese de, onu dinlemeden onu bir çırpıda çırılçıplak bıraktım. Uçları şişmiş göğüslerinin iyice bir ifadesini aldıktan sonra amına yumuldum. Aylin benim çok azdığım için böyle aceleci davrandığımı düşünüyordu. Dilimi amının içinde gezdirdikçe kıvranıyordu ve ilk orgazmı bu sebeple gecikmeden olmuştu. Durmadan devam ediyordum. Biliyordum ki bu şekilde ikinci orgazma ulaşmak çok yakındı. Hemen doruklara tırmanmışken, bir hamlede yerimden kalkıp dolaptan Straponu çıkarıp, belime taktım.

Krem falan kullanmadan aletin yarısını tek hamlede kökledim Aylin'e. Tamamının girmesi birkaç dakikayı bulmuştu. Aletin tamamını sokuyor, sonra yarısını çıkarıyor, tekrar sokuyordum. Sonra da kısa kısa sokup çıkarıyordum. Buna dayanamayan Aylin ikinci orgazmını da yaşamıştı. Amından çıkardığım aletin am sulu bir şekilde ve amından aldığım zevk suları ile göt deliğine bastırdım ve bir kısmını soktum. Yavaş yavaş geri kalanı sokup, götüne pompalamaya başladım. İkimiz de terden sırılsıklam olmuştuk yine. Ama aletin tamamını rahatça sokup çıkarıyordum götüne. Aylin de boş durmayıp göğüslerini sıkıyor, amını okşuyordu. Bir müddet sonra da Aylin üçüncü orgazmını yaşamış ve kendini yatağa bırakmıştı. Üstüne cila olsun diye birer de bira içtik ve Aylin tahmin ettiğim gibi çırılçıplak sızdı...

[Selin]

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 66Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Lezbiyen Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: