Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (17)

Webcammen met de geilste amateurs!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (17) (Selin 22 Y., Ankara)

Neşe beni uyandırmaya gelmişti, sahile inelim diye. Ben de, "Her yerim ağrıyor, siz gidin, ben gelmeyeceğim!" dedim. Neşe, "Dur o zaman sana bir masaj yapayım, kendine gelirsin!" dedi ve ayaklarımı ovmaya başladı. İyi gelmişti ovması, çıplak olduğumu biliyordum ve vücudumu sergilemek hoşuma gidiyordu. Yüzüstü yatıyordum. Yavaş yavaş yukarıları doğru çıktı ve kalçalarımı okşamaya başladı. İşaret parmağını sulanan amcığıma daldırıp çıkarıyordu ve tekrar kalçalarımı okşuyordu. Hoşuma gidiyordu, onun için birşey demiyordum. Elleri omuzlarımdan göğüslerime kaydı, onları okşadı, hafifçe mıncıkladı.

Şimdi sırtüstü çevirmişti beni ve göğüslerimi daha sıkı okşuyordu. Ona baktığımda şaşırmıştım, ne ara soyunmuştu anlam veremedim. "Teyzem görebilir!" dedim. "Göremez, saunaya girdi!" dedi. Kapıyı kilitlemesini söyledim. Hızlıca gitti kapıyı kilitledi ve yatağa geldi. Göğüslerime bir şey sıktı. "Ne bu?" dedim. "Krem!" dedi. Şimdi okşamaları yalar gibi oluyordu krem sayesinde. Göğüs uçlarımın çevresinde daireler çiziyordu. Yine kremliyordu ve okşamaya devam ediyordu. Göğüs uçlarım müthiş şişmişti. Arada bir bu uçları da sıkıyordu. Canım yanıyor, ama bir o kadar da zevk alıyordum. Göğüslerim kıpkırmızı olmuştu. Halen göğüslerime yapışmıştı. Hoşuma gidiyordu, ama sadece göğüslerimle ilgilenmesinden de sıkılmıştım.

Yüz üstü yattım. Kremi bu sefer kalçalarıma sürmeye başladı. Hoyratça kalçalarımı mıncıklıyordu. Çaktırmadan baş parmağını da amımım üstünde gezdiriyordu. Yaptığı masaj kalçalarımın ağrısına iyi gelmişti. Bir ara iki eliyle amımın dudaklarını ayırdı ve içine bakıp, "Süper ya!" dedi ve parmağının ilk boğumunu daldırıp çıkardı. Sonra yine amımım dudaklarını sıkıp okşayarak masaja devam etti. Derken parmağını içime daldırdı. Zevkten iyice sulanmış amım parmağını içine kolayca aldı. Bir elinin parmağı amımda, diğer eli kalçalarımda geziyordu. "Dönsene!" dedi. İkiletmeden döndüm. Şimdi klitorisimi okşuyor, diğer eliyle de göğüslerimi mıncıklıyordu. Arada bir sertçe parmağını amıma sokuyor, yine okşamaya devam ediyordu.

Bir süre sonra ikinci parmağını da usulca içime ittirmişti. Asıl şimdi daha çok zevk almaya başlamıştım. Amım o kadar sulanmıştı ki, parmak sokuşlarında 'Cork, cork!' ses geliyordu. İnlememek için dudaklarımı ısırıyordum. Aslında parmağından çok dilinin amımda gezmesini istiyordum. Parmaklarını içimde öyle güzel titretiyordu ki, orgazm olmaya yaklaşıyordum. Göğüslerimi sıkmayı bırakmıştı, ama bu sefer ben mıncıklıyordum kendi göğüslerimi. Biraz önce amıma soktuğu parmaklarını ağzıma vermiş emdiriyordu. Ne güzelmiş amımın tadı diye kendi kendime düşündüm. Sonra tekrar parmaklarını amıma soktu. Seri bir şekilde içime sokup çıkarıyor, sonra tekrar içime soktuğunda titretiyordu. Çok geçmeden kasılarak boşalmıştım. Zevk sularımı eğilip emdi, tertemiz yaptı. Sonra benimle öpüşerek zevk suyumu paylaştı ve giyinip odadan çıktı.

Ben de kalkıp bir duş aldım. Gerçekten de zinde olmuştum. Bikinimi giydim, ben de onlarla sahile inmeye karar verdim. Sanırım gecikmiştim, çünkü gitmişlerdi. Ben de saunaya girmeye karar verdim. Saunanın bulunduğu ev villanın yanındaki bitişik evdi. Oraya geldiğimde saunada birinin olduğunu farkettim. Sessizce gittim ve saunanın camından içeri baktım. Gördüğüm manzara müthişti. Neşe domalmış vaziyette, dizlerinin üstünde duran teyzemin göğüslerini emiyordu. O an içeri girip girmemek arasında tereddüt ettim ve daha fazla azmalarını beklemeye karar verdim. Teyzem göğüslerini alttan avuçlamış sallıyordu. Neşe teyzemin amını avuçladıktan sonra yer değiştirdiler ve teyzem neşenin amını yalamaya başladı. Benden tarafa teyzem domalmış ve küçük bir şeftaliyi, yada iri bir kayısıyı andıran amın tüm ihtişamı bu domalması ile birlikte ortaya çıkmıştı.

Kudurmamak elde değildi. Biraz önce boşalmama rağmen acayip ıslanmıştım. Elim istemsiz bir şekilde bikinimin içinde amımı avuçluyordu. Beynimin bir tarafı 'İçeri dal!' diyordu, diğer tarafı ise 'Teyzen kızım o senin!' diyordu. Ama diğer ses daha baskındı ve ben ona hak veriyordum. Madem teyzemdi de neden benim amımı ve götümü parmaklamıştı. Bu esnada teyzem yerinden kalkıp Neşe'nin yanına oturdu. İkisi de birbirinin amını avuçlayarak öpüşüyorlardı. Bulunduğum yerden teyzemi net göremiyordum, ama Neşe gayet net gözüküyordu. Bir süre sonra Neşe, teyzemin amını yalamak için eğildi. Teyzemin bacaklarını yukarı kaldırdı ve amını emiyordu. Sadece teyzemin amını görebiliyordum yalarken.

Sanki sıkıntımı anlaşmışlar gibi, benim rahat görebileceğim konuma geçtiler. İkisi de ter içinde kalmışlardı. Terden vücutları parlıyor, daha seksi bir hal alıyordu. Teyzem artık Neşe'nin ağzına oturmuştu. Göğüsleri zevkten inip kalkıyordu. Bu esnada teyzem ile göz göze geldik. Teyzem birkaç saniye tereddüt etti, yüzü düşmüştü. Ben kıpırdayamıyordum, olduğum yerde çivi gibi çakılmıştım. Teyzem sonra bir hamle ile Neşe'yi altına aldı ve amını hızlıca parmaklamaya başladı. Neşe zevkten kafasını sağa sola sallıyordu. Çok geçmeden Neşe'nin boşaldığını anlamıştım. Onlar toparlanmadan ben toparlandım ve havuz kenarındaki duşa geçtim.

Ben duşumu alırken, onlar da çıkmışlardı. Neşe, "Ne zaman geldin?" dedi. "Şimdi geldim, sizi gitti biliyordum, onun için çırılçıplak kaldım!" dedim. Sonra da onlara domalarak bikinimi aldım ve giydim. Döndüğümde teyzem ile göz gözeydik ve bana oldukça sert bakıyordu. Havuza girdim. Birkaç dakika sonra da teyzem girdi ve yanıma gelip, "Ne yapmaya çalışıyorsun sen? Neden bizi izledin?" dedi. Ben de, "Hoşuma gittiği için izledim!" dedim. "Peki bu çıplak şov neydi?" dedi. "Giyinecek zaman bulamadım!" dedim. Teyzem de bu sözüme gülümsedi ve ortam yumuşadı.

Yarım saat kadar sonra denize inmeye karar verdik. Yine sahilde tarama yapıp, en uygun yeri seçtik. Bu sefer daha bir kalabalıktı sahil. İlerimizde bir tek bayan, yatan birkaç kişi vardı. Hepsinin amı götü ortadaydı, ama bir tanesi benim ilgimi çekmişti. Benim yaşlarımdaydı. Bembeyaz bir ten, pespembe am dudakları, kızıl saçlar beni bitirmişti. Gözümü ondan alamıyordum. Bu arada Neşe beni dürterek ileriyi işaret etti. Bir kadın partnerinin sırtına yaslanmış, adamın aletini okşuyor, yanındakilerle sohbet ediyordu.

Teyzem, "Baksanıza, şunlar vücuduna boya yaptırıyor, biz de yaptırsak ya?" dedi ve cevabımızı beklemeden ayağa kalktı. Ben de kalktım ve teyzemle boya yapan kadının yanına gittik. Sıra vardı önümüzde, iki bayan ve bir erkek vardı. Kadın erkeği boyuyordu. Biz üstsüzdük, diğerleri çırılçıplaktı. Sıra teyzeme geldi. Kadın, "Altını da çıkar!" dedi, teyzem çıkardı. Çıkarırken kalçaları kasığıma gelmişti. İstemsizce kalçasını tuttum. İrkildi, bana döndü, sonra gülümsedi. Teyzem sırt üstü yattı, kadın mavi bir desen çizdi tüm vücuduna. Sanki teyzem kıyafet giymiş gibiydi. Suya girince çıkıyormuş, onu söyledi. Sonra sıra bana geldi. Ben de soyundum. Kadın bana da çiçekler çizdi. Kırmızı büyük çiçekler olmuştu vücudumda.

Arkamı döndüğümde biraz önce hayran kaldığım kızı gördüm. O da boya yaptırdı, onu bekledim. O deseni anlattı, kadın çizdi. Mor çiçekler, dallar falan, harika olmuştu. Bu arada önümüzden iri aletli bir zenci geçti. Kızın gözü adamın aletine takılmıştı. Şansımın olmadığını o an anladım. Teyzemlerin yanına döndüm.

Teyzem bira almıştı, hep beraber içtik. Ortam dar olduğu için dip dibe yattık, tenlerimiz birbirine değiyordu. Ortamı kestikten sonra denize girdik çıktık ve Neşe'nin isteği üzerine bisiklet kiraladık. Ben teyzemlerin aksine çırılçıplak bindim bisiklete. Bir yerde durduk. Teyzem, "Nasıl bir duygu çıplak binmek?" dedi bana. "Denemelisin!" dedim. Teyzem sağına soluna bakındı ve omuz silkti. O da çıplak kaldı. Neşe de ona uydu, üçümüz çıplak, bir saate yakın bisiklet sürdük. Bir tane erotik mağazanın önünde durduk. Teyzem içeriye gitti geldi. Bir çanta vardı elinde. "Ne aldın teyze?" dedim. "Sana ne kızım, işine bak!" diye tersleyince, üsteleyemedim. Bisikletlerli bırakıp villamıza döndük.

Akşam yemeğine kadar dinlenmek üzere herkes odalarına çekildi. Bu sefer ben giyinik yattım. Ama uyku tutmuyordu beni. Azmış kudurmuştum ve resmen teyzemi istiyordum. Bir süre sonra odamın kapısı çaldı. Gelen teyzemdi. Elinde o siyah çanta vardı. "Bunu sana aldım!" dedi. Baktım, belden bağlamalı. Sarıldım teşekkür ettim. "Teşekkürü burda etme!" dedi ve elimden tutup duşa götürdü. Beni soydu, kendisi de soyundu. Kalbim küt küt atıyordu. Bana belden bağlamalıyı verdi. "Nasıl kullanacağını biliyorsun değil mi?" dedi. Yutkunarak kafa salladım. Teyzem duşun duvarına ellerini dayadı, kalçasını hafif geriye çıkardı. Ben de bu arada belden bağlamalıyı bağlamıştım. Kutudaki kremden alete ve teyzemin amına sürdüm.

Aleti yavaşça amına kaktırdım. Yavaş yavaş içine girip, tamamını soktum amına. Teyzem, "Ooohhh, teyzesini de sikermiş yavrum benim!" dedi. Çok azmıştım, teyzemi iyice domaltıp pompalamaya başladım. Belinden sıkıca tutmuştum. Göğüsleri ben vurdukça sallanıyordu. Sürekli, "Daha hızlı, hadi çabuk ol, Neşe uyanmadan hadi!" diyordu. Kalçalarını hunharca sıkıyor, tokatlıyordum ve bu onun daha da hoşuna gidiyordu. Ben sokup çıkardıkça duşta sesler yankılanıyordu. Çok geçmeden teyzem zevke gelmiş, inlemeleri artmıştı. Ve boşaldı.

Eğilip teyzemin amını ve götünü yaladım. Bu hareketim onu delirtmişti ve kasılmaya devam ediyordu. Kalçasını daha da suratıma bastırıyordu. Sonra, "Hadi yeter, sonra devam ederiz!" dedi. Duştan çıkması ile, elbisesini alıp gitmesi bir olmuştu. Bense halen bir şok yaşıyordum. Teyzemle 'Fast Food' da olsa bir seks yaşamıştım...

[Selin]

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 66Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Lezbiyen Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: