Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (15)

Webcammen met de geilste amateurs!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (15) (Selin 22 Y., Ankara)

Ev oldukça zevkli döşenmiş bir evdi. Geniş yüksek duvarlarla çevrili bir bahçesi vardı. Odalarımıza yerleştik. Teyzem bize birer şort verdi, zaten üzerimizde Body olduğu için sorun olmuyordu. Öğlen yemeğini şarap eşliğinde yedik. Bir ara teyzem lavaboya gidince, Neşe bize fısıltıyla, "Bakın kızlar, orada gördüklerimiz orada kaldı, aramızda sır, kimse kimseyi ispiyonlamayacak! Tamam mı?" dedi. Biz de, "Tamam, sen merak etme!" dedik. Bu konuşma hepimizi rahatlatmıştı.

Teyzem lavabodan gelince, "Havuza girelim!" dedi. Fakat biz hazırlıksız gelmiştik. Teyzem, "Bende iki bikini var, birini ben giyerim, birini de size veririm! dedi. Neşe, "Ben de veririm!" dedi, sorun hallolmuştu. Odaya girdik, bikinileri giymeye çalıştık, teyzemin bikinisi bana olmuştu, Aylin'e teyzemin bikinisi de, Neşe'nin bikinisi de olmamıştı. Teyzeminki dar, Neşe'ninki bol gelmişti. Odadan ben bikini ile çıktım. Beni gören Ahmet'in aletinin hemen sertleştiğini gördüm ve rahatsız oldum. Bikinilerin Aylin'e olmadığını anlattık. Neşe, "Ahmet şu yakındaki butik gibi bir yer var, oradan bir şeyler al kızlara, iki gün buradalar!" dedi. Aylin, "Ben de geleyim, bikini bana tam gelmedi!" dedi. Bana da, "Sen de ver bikiniyi, senin ölçüne göre alayım!" dedi. Anlaştık ve onlar yola çıktılar.

Bu esnada teyzem ve Neşe bikinileri giymiş gelmişlerdi. Ben de havuz kenarında oturmuştum. Teyzem siyah bikinisi ve beyaz teni ile oldukça zarif duruyordu. Bir süre sonra Neşe de üzerindeki Tuniği çıkardı ve altı String biçiminde olan Dore renkli İpkinisi ile arzı endam etti. Biçimli kalçaları kabak gibi ortaya çıkmıştı ve gözümü alamadım. Teyzem, Neşe'nin bu haline bakarak, "Ooo Neşe hanım, mal beyanında mı bulunuyorsunuz?" dedi. Neşe de, "Aman canım kimse görmez! Ahmet benim kocam. Sizler de yabancı mısınız, birbirimizin nelerini biliyoruz!" dedi ve ardından teyzemle ikisi kahkaha attılar.

O sırada telefon çaldı, Neşe kalçalarını titrete titrete telefona bakmaya gitti. Sonra geldiğinde, "Arayan bizimkilermiş, butikte doğru dürüst bir şey yokmuş, Paris'e gidip, yurttan birşeyler alacaklarmış!" dedi. Teyzem de bana, "Hadi kız, bak 4-5 saat gelemez Ahmet, sen de üzerindekileri çıkar da iç çamaşırlarınla gir havuza kimse yokken!" dedi. Doğru söylüyordu, benim de serinlemeye ihtiyacım vardı. "Tamam!" diyerek, altımdaki şortu çıkarıp, arkası tül, önü dantelli siyah külotumla kaldım. Üzerimdeki bodyi de çıkardım ve fanila ile kaldım. Teyzem, "Kızım sen sutyen takmıyor musun?" dedi. Genellikle yazları takmadığımı söyledim. Teyzem de, "Benimki gibi dik göğüslerin olsun istiyorsan sutyen takmalısın!" dedi. Gerçekten de teyzemin göğüsleri dimdik, füze gibidir.

Neşe lafa atılıp, teyzeme, "Kızım seninki sutyenden değil, ellenmemiş olduğundandır!" dedi ve hep beraber gülüştük. Tam fanilayı da çıkaracakken, teyzem, "Ne yapıyorsun kızım, dur!" dedi. Neşe yine lafa atıldı ve teyzeme, "Ne var kızım, kız kızayız şurada, kız bir de fanilasını mı ıslatsın? Zaten fanilası ıslanınca yine görünecek göğüsleri! Çıkarsın, kimse görmez!" dedi. Teyzemin sessizliği bana onay olarak geldiğinden, ben de çıkardım. Neşe, "Bak teyzesi kızımızın da göğüsleri dik işte sutyensiz!" dedi. Teyzem, "Daha genç de ondan diri!" dedi. Ben de, "Buz masajının da faydası var!" dedim. Merak etmişlerdi, soran gözlerle baktıklarını görünce anlattım nasıl yapıldığını. Buzu göğüslerime sürerek erittiğimi anlatınca, akıllarına yatmıştı, gözlerinden anlamıştım deneyeceklerini.

Bu sırada ben de havuza bırakmıştım kendimi, yüzerek yanlarına geldim. Yarım saat kadar yüzdük, suda şakalaştık. Neşe arada bir yanlışlıkla olmuş süsü vererek göğüslerime dokundu, ses çıkarmadım. Sudan çıktık, ben odama geçtim, yıkandım. Külotsuz olarak altıma şortumu geçirdim ve aşağıya indim. Teyzem inmemişti daha. Neşe mutfaktaydı, ben de yanına gittim su içmek için. Bana Lezbiyenlikle ilgili sorular soruyordu fısıltı ile, ben de ona cevaplıyordum. Cevaplarımı bilerek tahrik edici ve özendirici olarak seçiyordum. Heyecanlandığını dudaklarının hareketlerinden anlıyordum. Teyzem gelince bu konuyu kapattık.

Aylin'ler daha Paris'e bile varmamışlardı. Havuz kenarındaki verandada kanepelere geçtik. Neşe göğüse buz masajını sordu, tam olarak anlamamış gibi yapıyordu. Ben de anlatıyordum, yine anlamıyordu. En sonunda elime aldım buzu, dirseğimi gösterip, "Bak bu göğüs diyelim, böyle süreceksin!" diye gösterdim. Teyzem de, "Kızım zaten gördü göğüslerini, adam gibi anlat ta anlasın!" dedi. Teyzem normal hayatta olduğunun aksine, Neşe'nin yanında daha rahattı. Ben de kafa sallayıp, dediği gibi göğüslerimde gösterdim. Neşe nereyse göğüslerime yapışacak gibi, buzun erimesini izledi. Müthiş tahrik olmuştum. Islandığımı hissettim. Tuvalete gitmek için kalkınca fark ettim, ıslaklık şortuma da işlemişti.

Teyzem, "Ne o kız, işedin mi?" diye sorunca, "Yok teyze, sıcak ya, terledim!" diye geçiştirdim. Teyzemin ben bunu yemedim bakışı telaşlandırmıştı beni. Koşar adım alt kattaki tuvalete gidip, kendimi parmaklayıp rahatladım. Tuvaletten çıkmak için kapıyı açtığımda Neşe ile karşılaştım. Beni omzumdan tutup içeri itti ve birkaç saniye öpüştü benimle. Sonra da, "Vay be, gerçekten değişikmiş!" dedi ve hemen tuvaletten uzaklaştı. İçeriden, şaşırmış ama beğenilmenin verdiği hoşnutlukla çıktım. Teyzem ve Neşe veranda da oturuyordu. Neşe'nin Fizyoterapist, kocasının da Cerrah olduğunu o sohbette öğrenmiştim. Bu esnada bir şişe içkiyi daha bitirmiştik.

Neşe bana, "İster misin sana da masaj yapayım, rahatlarsın?" dedi. Ben de kabul ettim. Neşe, "O zaman kızlar hep birlikte aşağı kata inelim, saunaya!" dedi. Aşağı kata indik. Ufak bir sauna, yine ufak bir şok havuzu ve masaj masası vardı. Saunanın ısınmasını bekliyorduk. Bende bir heyecan vardı, sebebini bilmiyordum. Teyzemin olduğu bir ortamda bir şey yapamayacağım açıktı, ama heyecanlanmıştım. Bir süre sonra sauna istenen kıvama gelmişti. Teyzem ve Neşe üzerlerine geçirdikleri havlu ile kıyafetlerini çıkardılar, ben de aynı şekilde çıkardım ve saunaya geçtik. Dar olduğu için saunada herkesin bacakları birbirine değiyordu. Ben bunu bilerek teyzemle Neşe'nin arasına oturmuştum. Sohbet ediyorduk, ama aklım karışıktı, canım inanılmaz seks istiyordu.

Bir süre sonra Neşe, "Hadi bu kadar yeter, gel bakalım masaja!" dedi. Saunadan çıktık. Neşe, "Önce şok havuzuna girelim!" dedi ve havluyu çıkarıp kalçalarını görebileceğimiz şekilde şok havuzuna çığlık çığlığa indi. Ben ne yapacağımı bilemedim, teyzeme baktım, bana eliyle 'Hadi gir!' der gibi işaret yaptı. Neşe gibi yapıp, ben de suya indim. Neşe teyzeme, "Hadi sende gel!" diyordu, ama teyzem altına bikinisini giydi, sırtı bize dönük şekilde üstünü giydi ve öyle geldi havuza. Neşe teyzeme mızıkçılık yaptığını söylüyordu. Neşe ile ben çırılçıplak, tenlerimiz birbirine değiyordu. Neşe teyzemin üzerine gidip, üstündekini çıkarmaya çalışırken, bana da, "Sen de alta saldır, çıkaralım!" diyordu. Teyzem karşı koyuyordu, ama öyle sert bir karşı koyma yoktu.

Teyzemin altını çıkarırken, ister istemez amına dokunmuştum. O kadar pürüzsüz, o kadar kadife gibiydi ki, şaşırmıştım. Soyunca teyzem, "Kızım manyakmısınız? Sizden çekindiğimden değil, Ahmet gelirse diye tedirgin oldum!" dedi. Neşe de, "Kızım daha yeni Paris'e varmışlar, nereye gelecek hemen?" dedi. Baktım, teyzemin yüzündeki sıkıntılı hal geçmişti. Bir müddet daha suda kaldıktan sonra, önce Neşe çıktı, sonra ben çıktım. Teyzem ise bikinileri giyip çıktı. Ben havlu ile kurulandım. Neşe, "Yat bakalım masaj yatağına!" dedi. Üzerimde havlu ile yattım. Teyzem, "Kızlar ben havuz başına geçiyorum, madem Ahmet'in gelmesine çok var, güneşleneyim bari!" dedi. Teyzem gidince Neşe bana, "Çıkar bakalım havluyu, böyle masaj olmaz!" dedi. Ben daha cevap vermeden, havluyu çekip beni çıplak bıraktı.

Üzerime o kadar fazla yağ döktü ki, her tarafım vıcık vıcık yağ olmuştu. Sonra masaj falan hikaye, kalçalarımdan başlayarak okşamaya başladı. Derken onun vücudunu vücudumun üzerinde hissettim. "Buna Tantra masajı diyorlar!" dedi. Göğüsleri sırtıma ve kalçalarıma baskı yapıyordu. İnanılmaz tahrik oluyordum. Bir müddet daha böyle geçtikten sonra, amını kalçalarımda hissettim. Aklıma teyzem geldi, "Teyzem gelebilir!" dedim. Neşe hemen kapıyı kilitledi geldi ve "Artık gelemez, rahat ol!" dedi. Bunu duyunca döndüm ve dudaklarına yapıştım. Çılgın gibi benimle öpüşmeye başladı. Gören de onu kocası hiç becermiyor sanırdı. Dudaklarımdan hemen göğüslerime indi. Sonra da göbeğime derken, amıma yumuldu. Hiç de acemilik çekmeden amımı bir güzel yaladı ve beni boşalttı.

Sonra hemen bacaklarını açtı ve amını bana sundu. Biraz yağlı da olsa amına yumuldum. O da kafamı okşayarak bana minnetini gösteriyordu. Terden ıslanan saçlarımı toplayıp yüzüme yapışmamasını sağlıyordu. Parmağımın ikisi oldukça rahat şekilde içinde gidip geliyordu. O ise bacaklarını birleştirip havaya dikmiş amını iyice dışa çıkarmıştı. Elimi iri göğüslerine atıp yoğurmayı da ihmal etmiyordum. Çok geçmeden boşalmıştı. Duşa girelim dedik ve beraber duşa girdik. Duşta suyun altında öpüşüyorduk. Eğildim göğüslerini emdim bir süre. Sonra onu ters çevirip hafifçe belini kırıp kalçalarını okşadım, tekrar ayağa kaldırdım. Arkadan göğüslerine sarıldım. Kafasını bana çevirdi ve dillerimiz birleşti. Bu arada parmaklarım amının en derinlerine girip çıkıyordu. Çok geçmeden ikinci orgazmını da yaşamıştı. Hemen toparlanıp kurulandık ve üst kata çıktık.

Neşe, "Ahmet aramış kaç kere!" diyerek evin içinde kaldı ve kocasını aradı. Ben de havuz başına gittiğimde teyzemin şezlongta üstsüz bir şekilde yattığını, bikinisinin de altını iyice toplayıp amının deliğini örtecek şekilde bıraktığını gördüm. Yanındaki şezlonga yattım ve teyzemi izlemeye başladım. Teyzem uyumuştu, farkında değildi. Göğüslerinin gerçekten de füze gibi durduğunu gördüm, yine tahrik olmuştum. Ama sereserpe yatan kişi teyzem olunca iş değişti. Amına yakın tarafa dokunarak teyzemi uyandırdım. "Kalk teyze, kızaracaksın şimdi!" dedim. Teyzem bir anda irkildi ve ne zamandır burada olduğumu sordu. Birkaç dakika olduğunu söyledim. Göğüslerini örtmedi ama altını düzeltti.

Sonra da, "Gel havuza girelim!" dedi. Ben de, "Altımda bir şey yok!" dedim. "Olsun, gel hadi!" dedi. "Tamam!" dedim. Altımı çıkarırken bana baktı hayran hayran. Ben de ona bakıp gülümseyince, "Kız sen ne zaman büyüdün, çok güzel bir kız olmuşsun!" dedi. Teşekkür ettim ve içimde bir art niyet olmadan yanına gittim, çırılçıplak ona sarıldım. Göğüslerimiz birbirine değince içim bir tuhaf oldu. Bu esnada Neşe geldi, "Kızlar ne oluyor orada, duygusala mı bağladınız?" dedi. Teyzem, "Ya baksana Neşe şuna, koca kız olmuş şöyle bir bakınca!"dedi. Neşe de gülümsedi, Ahmet ile konuştuğunu, haftasonu dönüş trafiğinde olduklarını, yemeğe beklememezi söylediğini anlattı. Bunları anlatırken ben çırılçıplak suya atmıştım kendimi. Suyun kadife tenimi okşaması beni mest ediyordu.

Neşe ile teyzem konuşurken, bir ara Neşe teyzemin göğsünü mıncıkladı ve yürürken de kalçasını avuçladı. Kendi kendime yoksa teyzem Lezbiyen mi diye geçirdim, ama biliyordum ki biz de okul takımında böyle şeyler yapardık, aklımızdan en ufak bir art niyet geçmezdi. Sonra onlar da suya atladılar birlikte yüzdük. Suda sohbet ederken, teyzem Neşe'ye Elsa'yı sordu. Neşe, Elsa'nın bulundukları yere yaklaşık bir saat mesafede olduğunu söyledi ve "İstersen yarın yanına gidebiliriz!" dedi. Teyzem de, "Yok, yarın Paris'e inelim, biraz gezelim! Haftaiçi kızlar okuldayken gideriz Elsa'ya!" dedi...

[Selin]

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 66Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Lezbiyen Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: