Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (12)

Webcammen met de geilste amateurs!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (12) (Selin 22 Y., Ankara)

Daha saat sabah 06:00'yı gösteriyordu ve oldukça dinç bir şekilde uyanmıştım. Kalktım banyoya gittim, üzerimdeki yapışık halimi atmak için vücuduma su tuttum. Banyodan çıktığımda Gisele uyanmıştı. Yatağın kenarına oturmuş, uyku mahmuru bana bakıyordu. "Günaydın!" dediğimde, "Gittin sandım!" dedi. "Neden gideyim canım?" dedim ve dudaklarına bir öpücük kondurdum. Ben onu öperken, o da elini boşta bırakmayıp kalçamı sıkmıştı. Yatağa, yanına yattım, o da göğüslerime yattı. Göğüslerimi belli belirsiz okşuyordu. Bugün neler yapacağımızı sordu. Epey bir konuştuk. Konuştukça sevişmemizin dozunun arttığını fark ediyordum.

Bir müddet sonra onu altımda çılgınca öpüşürken buldum. Ters çevirdim ve arka deliğini yalamaya başladım. Götünün deliği hafif tüylüydü, ama hoşuma gitmişti sarı tüyleri. Dilimle amından aldığım sularla ve parmaklarımla göt deliğini iyice gevşettim. Ben arka deliğini yalarken, o da straponu eline almış ağzına sokup çıkarıyordu. Şimdi bir eliyle de kalçalarını okşamaya başlamış, iyice kıvama gelmişti. Artık bir parmağım rahat girip çıkıyordu götüne. Yatağın başucundan el kremini alıp bana uzattı. Aldım, göt deliğini iyice kremledim, ikinci parmağımı sokmaya başladım. Biraz zorlanarak da olsa ikinci parmağım da girdi. Götü yavaş yavaş ikinci parmağa da alışınca, artık zamanın geldiğini düşündüm. Altına yastık koyup, 'Köpek' pozisyonunda kalmasını söyledim. Aleti bağladım. Aleti de kremledim.

Aletin kafasını göt deliğine değdirdiğimde irkildi. Sakin olmasını, amını okşamasını söyledim. Dediğimi yapıyordu. Aletin ucu biraz zorlanarak da olsa girmişti götüne. Tuvaletinin geldiğini söylüyordu. Ama ben, bunun aletin yaptığı baskıdan olduğunu, sakin olmasını söyleyip, rahatlattım. Aletin uç kısmının boğumunu da içeri sokup, biraz daha bekledim. Canı yanmıştı, kaçmak istedi, ama altımda olduğundan yapamadı. Amının suları bacağıma yapışmıştı. İçinde beklerken, sırtını, ensesini ve kalçalarını okşadım. Alttan amını parmakladım. Bu esnada milim milim götünün içine giriyordum. Tamamını sokmak yarım saatten fazla bir süremi almıştı. Deli gibi terlemiştik. O kadar terlemiştik ki, sanki duşun altında gibi ıslaktık.

Şimdi aletin tamamı götünün içine oturmuştu. O halde beklerken yatak odasının kapısı açıldı ve kapandı. İçeri girmek isteyen kişi, muhtemelen bizi o pozisyonda görüp, hemen çıkmıştı. Ben yavaş yavaş ileri geri yaparak götünü sikiyordum. İlk baştaki acı nidaları yerini zevk seslerine bırakmıştı. Hızımı duruma göre yavaş yavaş arttırarak, belli bir süre sonra seri şekilde pompalamaya başladım. Artık aletin tamamını çıkarıp tekrar bir hamlede sokabiliyordum götüne. Kalçalarına attığım tokatlar hoşuna gidiyordu. Gözüm saate ilişti, daha sabahın 08:00'iydi. Biraz önce altımdan kaçmaya çalışan yavru, şimdi kalçalarını bastırıyordu. Zevkten boşalmak üzere olduğunu anladım.

Götünden çıktım, amına bir iki dil darbesi atıp, aleti amına kökledim. Delirdi, çok hoşuna gitti. Derin ve işveli bir sesle zevk aldığını belli etti. Birkaç kere amına sokuyor, sonra tekrar götüne pompalıyordum. Zevkten çarşafı kemiriyordu. Benim de hoşuma gidiyordu. Bu esnada zevk sularını dışarı verdiğini anladım. Pelte olmuş halde kendini yatağa gömdü. Ben biraz daha üste çıkıp, birkaç kere daha pompaladıktan sonra götünden çıktım. Kalçalarını ayırdığımda, götünde koskoca bir oyuk olmuştu.

Dinlenmesi için onu yalnız bırakıp, duş almaya gittim. Önce aleti çıkardım, yıkayıp, temizledim, kuruladım. Bu esnada Gisele de yanıma geldi ve duşun altında öpüşmeye başladık. Elim o tatlı amcığına gitti, kısa bir süre okşadım. Sonra o benimkini okşayıp, göğüslerimi yaladı. Tekrar öpüşmeye başladık. Sanki yağmur altında sevişiyor gibiydik. Bir süre sonra parmağını içime kaydırdı, birkaç git gel yaptıktan sonra diz çöktü, amımı acemice yalamaya başladı. Acemice olsa da zevk alıyordum, kafasını iyice bastırdım. Suyu kapattım ve daha rahat yalamasını sağladım. Acemiliğini çabuk atmış, gayet güzel yalamaya başlamıştı. Yalarken parmağını içime sokup çıkarmayı da ihmal etmiyordu. Daha fazla dayanamadım ve zevk sıvılarımı ağzına patlattım. Ama o, boşaldığımı anlamamış, yalamaya devam ediyordu. O sırada yine odanın kapısı açıldı ve bir müddet sonra kapandı. Duraksadım, "Banyodan çıkalım!" dedim. Bornozları giyip odaya geçtik.

Yatağa kahvaltımız gelmişti. Kahvaltı tepsisinin yanında yine bir zarf vardı. Bu sefer içinde 'Avans!' yazıyordu. Avans dediği rakam da 2.000 Euro idi. Kahvaltımızı yaparken, Gisele, "Beni duşta sikmeni istiyorum!" dedi. Ben de, "Olur!" dedim. Kahvaltı bitmiş, çılgınca bir seksin ardından ikinci partiyi yapıyorduk ve saat daha 09:00'u yeni geçmişti. Ben aleti belime takarken, Gisele küvetin kenarına domalmış, benim sokmamı bekliyordu. Hemen aleti ve amını kremledim. Aleti soktum, amının içine yağ gibi kayıverdim. Biraz bekledikten sonra, yavaş hareketlerle, giriş çıkışlarıma başladım. Ama Gisele, "Hızlı!" diyordu. Ben de hemen hızlıca sokup çıkarmaya başladım. Ben soktukça muhteşem kalçaları titriyordu. Götünün deliği ise bana göz kırpıyordu, ama ilk gün için daha fazla göt deliğini yıpratmak istemiyordum. Eğildim dudaklarından bir öpücük aldım, iki göğsünü de kavramayı ihmal etmemiştim. Bana dönüp, "Bunu sık sık yap, çok hoşuma gitti!" dedi.

Pompalarken zevk çığlıkları atıyordu. Nasıl oldu bilemiyorum, at kuyruğu yaptığı saçları elime geldi, onları asılarak amına sokmaya devam ettim. "Harika!" diyordu. Bu kız biraz sert seksten hoşlanacaktı anlaşılan. Amına gidip gelmem birkaç dakika sonra onun orgazm çığlıkları ile son buldu. Yatak odasına geçtik yine. "Hadi aşağıya inelim!" dedi. Toparlandık. Ben aleti çıkarmak için elimi atınca, "Çıkarma, böyle inelim aşağıya!" dedi. "Aşağıdakiler ne olacak?" dedim. "Onlar bizim çılgınlığımıza alışık!" dedi. Düşündüm ve "Peki!" dedim. Resmen ürkek bir şekilde o önde, ben arkada merdivenlerden aşağıya indik.

İki hizmetçi kadın salonu temizliyorlardı. Hiçbir şey yokmuş gibi, "Günaydın!" dediler. Ben de, "Günaydın!" dedim. Biraz tedirginliğim gitmişti. Genç olan hizmetçi, önümde sallanan alete bakıyordu. Ben de tuhaf olmuştum bu duruma. Tuhaf, alaycı bir tebessüm vardı kadının yüzünde. Havuzbaşına gittiğimizde, Gisele şezlonga domaldı, "Bir de burada sik!" dedi. "Hizmetçiler?" dedim. "Rahat ol!" dedi. "Peki!" dedim. Aletin yarısını amına tek hamlede sokup, gidip gelmeye başladım. Sadece ufak hamlelerle gidip geliyordum. Arada bir hizmetçilere bakıyordum. Bizimle alakaları yoktu, hiç bakmıyorlardı bile. Rahatlamıştım. Bir süre sonra aletin tamamını kökleye kökleye gidip geliyordum Gisele'nin amına...

Gisele hizmetçilere seslendi, bir şeyler dedi. Oldukça hızlı ve dolaşık konuştuğu için pek bir şey anlamamıştım. Ben seri şekilde pompalamama devam ederken, genç olan hizmetçi kadın elinde tepsi ile yanımıza gelip, yanımızdaki sehpaya içecekleri bıraktı. Bense hiç istifimi bozmadan Gisele'e sokup çıkarıyordum. Hizmetçi kadın göz ucuyla bize bakmıştı. Biraz önceki alaycı bakışından eser yoktu, şimdi meraklı bir bakış vardı. Hizmetçi kız gidince, Gisele'i ters çevirdim ve sırtüstü şezlonga yatırıp, yine amına soktum. Gisele ile göz göze, amına gidip geliyordum. Birkaç dakika sonra orgazm olduğundan içinden çıktım. Aleti de belimden çıkarıp, kenara koydum ve çırılçıplak suya daldım. Yaptığımız bu uluorta seks hoşuma gitmemişti, biraz kafamı toparlamak istedim bu yüzden.

Ben havuzdayken Gisele'in annesi geldi. Rahatsızlığımı ona da aktardım. Hizmetçilerin sorun olmadığından, onların yanında rahat olabileceğimden bahsetti. O gün Gisele'i başka sikmedim. Ben de yorulmuştum. Günün kalanında dinlendik, yüzdük, eğlendik. Gece yatarken ise, ona am yalamayı iyice öğrettim. Artık am yalamada profesyonel olmuştu...

Ertesi sabah kalktığımda Gisele daha uyanmamıştı. Bikinimi giydim ve aşağıya indim. Bu sefer sadece genç olan hizmetçi vardı. Günaydınlaştık. "Ben kahvaltınızı getirecektim..." dedi. Havuzbaşına getirmesini söyledim. Şezlongta uzanırken kahvaltımı getirdi. Güneş kreminin olup olmadığını sordum, "Getireyim!" dedi gitti. Ben bir iki lokma atıştırırken getirdi. Teşekkür edip aldım. Kahvaltım bitmişti. Elimin uzanabildiği yerleri kremlemiştim, ama sırtım kalmıştı. Hizmetçi kahvaltıyı toplamaya geldiğinde, sırtımı yağlamasını rica ettim. Yağladı, ama ellerinin titrediğini fark ediyordum. Yanımdan giderken alıcı gözle baktım, kadının hiçbir seksiliği yoktu.

Bir müddet sonra Gisele odasının balkonundan bana, "Günaydın!" diye seslendi. Ben de, "Günaydın! Hadi gel, hava güzel!" dedim. "Tamam!" dedi, birkaç saniye sonra yanımdaydı. Yine çırılçıplaktı. Kahvaltısı da arkasından geldi. Hızlı bir şekilde kahvaltısını yaptı ve "Ee, bugün ne yapıyoruz?" dedi. Bugün onu her pozisyonda sikeceğimi ve iyice alışacağını, beceremediğimiz pozisyonları da akşam tekrarlayacağımızı söyledim. Sevinçle zıpladı. Zıplarken o muhteşem göğüsleri de sallanıyordu. Bir iki saat havuzda yüzdüten sonra odaya çıktık. Çıkar çıkmaz daha kapıda onu duvara yasladım ve deli gibi öpüştüm. Ellerim ise dimdik göğüslerini mıncıklamakla meşguldü. O ayaktayken eğildim ve amına yumuldum. Ama ne yumulma. Resmen amını ağzımın içinde hapsetmiş, dilimle en derinlerine gidiyordum. Ayak üstü onu boşaltmıştım...

Onu yatağa fırlattım. Bikinimi bir çırpıda çıkardım. Aleti belime taktım. Bu sefer kremlemeden, sadece tükürükleyip amına daldırdım. Hızımı kesmeden hızlı hızlı pompalamaya başladım. Bir müddet sonra onu üstüme aldım. Göğüsleri sallanıyordu, o seksi dudakları daha da şişmişti. Zıplamaktan yorulunca ben devreye girdim ve alttan pompalamaya başladım. Artık alet rahat gidip geliyordu amında. Bir müddet sonra içinden çıkmadan onu yan çevirdim ve amına gidip gelmeye devam ettim. Göğüslerine göğüslerim baskı yapıyor, kasıklarımızdaki terlerle tuhaf sesler çıkıyordu. Bu sefer orgazm olan bendim ve alet titreyerek Gisele'in içine spermi akıtırken, Gisele de orgazm oluyordu. Gisele derin derin nefes alırken, ağzından sadece, "Çok zevkliydi!" sözü çıkmıştı.

Üzerimdeki terleri atmak için duşa girdim çıktım. Odaya girdiğimde Gisele halen yatıyordu. "Hadi bakalım, Köpek pozisyonu!" dedim. Aleti belime bağladım. Götünün deliğini yaladım, kremledim. Sonra aleti tek hamlede götüne soktum. Tiz bir çığlık attı. Döndü. Önce sert bir bakış attı, sonra orospuca gülümsedi. Ve ben sertçe pompalamaya başlamamla, kafasını yastığa gömüp inlemeye başladı. Bir 10-15 dakika kadar bu pozisyonda götüne gidip geldikten sonra, yan yatıp, bacağının birini havaya kaldırdım ve götüne sokmaya devam ettim. Sonra önüne dolandım ve amına soktum. Gidip gelirken, artık o bilmem kaçıncı orgazmını yaşıyordu. Her iki deliğini akşama kadar defalarca doldurdum. Artık Gisele'in, sevişmeyi bırak, kıpırdayacak hali kalmamıştı. O yorgunlukla ikimiz de yatakta çırılçıplak yattık. Uyumuşuz.

Bir hafta bu şekilde hareketli geçti. Son gün, akşam yemeği için hizmetçi kadın bizi aşağıya çağırdı. Yıkanıp giyindik, aşağıya indik. Gisele'in annesi de sofradaydı. Gisele annesine teşekkür etti, "Sayende her şeyi öğrendim, çok zevkliydi!" dedi. Annesi bana paranın geri kalanını ödedi. Tuhaf hissettim kendimi, ama keyifli bir iş yapmıştım. Haftasonu yine kızlarla Cap d'Agde'a gidebilirdik. Annesine, "Aslında sizinle yarın sabaha kadar anlaşmamız var, Gisele isterse sabaha kadar eksik yanlarını giderebiliriz!" dedim. Annesi Gisele'e döndü, sorarcasına baktı. Gisele de gülümseyerek, "Yok hayır, zaten zor oturdum, kıpırdayacak halim yok!" dedi. Hepimiz kahkahaya boğulduk. Annesi bana, "O halde bu gece benim misafirimsin, benimle kal, paramız boşa gitmesin!" dedi gülerek. "Memnuniyetle!" dedim.

Yemekten sonra, biraz şarap, biraz sohbet derken, Gisele müsade isteyip yatmaya gitti. Annesiyle baş başa kaldık. Bana birtakım sorular sordu, ben cevapladım. Vakit epey bir geç olmuştu, ortalıkta kimseler yoktu artık. Havuz başında öpüştük biraz, sonra bana, "Hadi odama geçelim kocacığım!" dedi. Hoşuma gitmişti bunu demesi. Önümde mis gibi bir parfüm kokusu ile kıvırta kıvırta gidiyordu...

[Selin]

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 66Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Lezbiyen Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: