Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (8)

Webcammen met de geilste amateurs!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (8) (Selin 22 Y., Ankara)

Zaman su gibi akıp geçti. Son sınıf, üniversite sınavına hazırlık derdi ile, yaz ayındaki gibi her gün olmasa bile, ayda 2-3 kere kızlardan biri ile birlikte oluyordum. Birkaç sefer de Antalya'da tanıdığım pizzacı kızla görüşmüştüm, ama bir şey yapmamıştık. Bunun dışında fırsat buldukça Aylin ile oynaşıyorduk.

Sınavlar bitmiş, biz rahatlamış ve bir yaz günü daha gelmişti. Aylin babasını ikna etmiş, yurtdışında bir Dil kampına gidecekti. Ben de bizimkilere yalvarıyordum, ama nafile, izin koparamıyordum. Devreye Özlem ablayı soktum, ama o da sonuç alamadı. Son çare olarak, o zamanlar 32 yaşında olan, tam bir Feminist ve babamın da tırstığı, annemin kuzenine gittim. Ben ona Teyze derdim. Durumu anlattım, o da olmaz dedi. Yalvarıyordum, ikimiz de ayaktaydık, ben önünde diz çöktüm, "Ne olur Teyze!" diyordum. Sonra nasıl olduysa ona sarıldım. Kafam bacağının arasında birkaç saniye kaldı, ama ilk defa birinin bacak arasının parfüm, hatta çilek gibi koktuğunu farkettim. Yalvarmam kesilmişti. Teyzem de yumuşamış, "İyi bakalım, nerde bu kurs?" dedi.

"İki seçenek var Teyze. İngilizce için Miami, Fransızca içinse Paris!" dedim. Teyzem düşündü, "Aslında İngilizceni ilerletmeni isterim, ama başına bir şey gelse, hemen gelmeye kalksak, 10 saatte orda oluruz, onun için Fransa'ya ikna ederim sizinkileri!" dedi. Çok sevindim, sevinçten boynuna atıldım, yanaklarını öpüyordum şapur şupur, bilerek dudağına da yanlışlıkla olmuş gibi öpücük kondurdum. "Dur kız ıslattın suratımı hep!" dedi beni biraz iteledi. Tuhaftır dudağında da çilek tadı vardı. Kadın çilek tarlası mübarek dedim içimden.

Akşam Teyzem bize geldi, yenildi içildi. Sonra bana döndü, sabah dediğini söyledi, "Demek dil kursuna gitmek istiyorsun? Aslında İngilizceni ilerletmeni isterim, ama başına bir şey gelse hemen gelmeye kalksak 10 saatte orda oluruz, onun için Fransa'ya git! Ben de bir haftasonu gelirim, ziyaret ederim seni!" dedi. Babamdan tık çıkmadı. Babam rakısından epey bir yudum aldıktan sonra, "Çok masraflı bir iş, gönderemeyiz!" dedi. Teyzem sordu, "Kaç lira bu bütün yaz?" dedi. Halbuki ben bir ay gitmek istiyordum. "Aylık 3.500 Euro yapıyor!" dedim. Teyzem, "Türk parası söyle kızım!" dedi. Ben de söyledim. Teyzem çantasından çek defterini çıkardı. Annem olmaz falan dese de, Teyzem çeki yazdı, bana verdi. Verirken de, "Bak Hukuku kazanıp, benim yanımda çalışacaksın, bunu borç yazıyorum!" dedi. "Tamam Teyze!" dedim sarıldım, o da bana sarıldı.

Çok sevinçliydim, hemen odama geçip Aylin'i aradım. Fransa'ya gideceğimi söyledim. O da, "Ben de babamla konuşayım, ben de Fransa'ya gideyim!" dedi. Yarım saat sonra aradı, okulun ismini kararlaştırdık. Baktım Teyzem çeke benim ismimi yazmış ve gerekli olan rakamın iki katı para vardı. Akşam Teyzem benimle aynı odada yattı. Çok içtiğinden ve geç olduğundan annem göndermemişti. Tekrar teşekkür ettim, paranın fazla olduğunu söyledim. "Biliyorum, oraya kız çocuğu parasız gitmez, çaktırma, sizinkilere bir şey söyleme!" dedi.

Çok mutluydum. Dersler iki haftaya başlıyordu, vize pasaport v.s gibi işlemleri yoğun tempoda hallettik, hazırlığımızı yaptık. Orada giymek için alışveriş yapmadım, ne de olsa modanın kalbine gidiyordum. Bizimkilere çaktırmadan Straponumu da koymuştum valizime. Aylinle uçağa bindiğimizde ikimiz de heyecanlıydık. Fransa'ya indiğimizde havaalanında okulun temsilcileri karşıladı bizi. Okulun yurduna gittik. Odamızın 3 kişilik olması canımızı sıkmıştı. Biz 2 kişilik oda istemiştik. Durumu idarecilere ilettik, onlar da bize, iki haftalığına 3 kişi kalacağımızı, daha sonra 2 kişilik odaya geçeceğimizi, bize bunun için ücret iadesi yapacaklarını söylediler. Bizim için hava hoştu, artı para geliyordu cebimize.

Odamıza çıkarken, koridorda üzerinde havlu ile gezen sarışın bir afet gördüm. Aylini dürtüm. Ayline gösterirken, görevli kadın gördü, "Maalesef dörtlü odaların banyosu ortak genel banyo. O arkadaşlar orada yıkanıyor!" dedi. Biz odamıza girdik. Odada bir kız daha vardı, bizi tanıştırdılar. Kendisi Rus'muş ve bu kursa geçen sene de gelmiş. İsmi Nadia'ydı. Nadia bizim yaşlarda, sarışın, boyu rahat 1.80 olan, düzgün fizikli, hafif etli dudaklı, renkli gözlü bir hatundu. Kadın gittikten sonra hem Nadia ile okul ve çevre hakkında bilgi alıyor, hem yerleşiyor, hem de onu tanımaya çalışıyorduk. Yemek yenilecek ucuz ve en iyi yeri öğrenmiştik. Üçümüz birlikte çıktık, yemek yedik.

Yakınlarda sauna sordum, Metro ile gidilecek yerde olduğunu söyledi. Masaj yaptıracaktım. Bana kendisinin masaj eğitimi aldığını, isterse masaj yapabileceğini söyledi. Ben de teşekkür ettim. Nadia oraya da bizi götürdü, gittiğimiz yerleri haritada işaretliyordum hep, bir daha yalnız geleyim diye. Saunaya gittik, son derece kalite bir yerdi. İnfocu kadın bizi karşıladı. Nadia ile samimiydiler, Nadia'nın arkadaşıymış, bize indirimli yardımcı olacaktı. Soyunma odasına üzerimizi değiştirdik. Göz ucu ile Nadia'ya baktım pürüzsüz bir teni vardı. Saunaya geçtik. Kapısında bir kadın vardı, elinde cetvel gibi bir sopa vardı, anlam veremedim. Nadia, "Havlunuzu açmanızı istiyor, bacak aranızda mantar var mı bakacak!" dedi, kendisi kadına gösterdi ve bizi bekledi. Birkaç saniye tereddütten sonra ben ve Aylin de gösterdik, geçtik.

Buradaki saunalar bizdeki gibi değildi, isterseniz saunayı kendinize özel belli bir süreliğine kiralıyordunuz, ama biz genel girişi seçtik, gereksiz para harcamayalım diye. İçeri girdiğimizde, içeride dört kadın, iki erkek vardı. Kadınlardan ikisi ile erkekler yaşlıydı. Kadınların üst kısmı çıplaktı. Genç olan kızlardan biri ise tamamen çıplak oturmuş, fakat amı gözükmüyordu. Diğer genç kız ise String giymişti. Yaşlılar kendi aralarında konuşurken (Cap d'Agde) diye bir yerden bahsettiler, insanlar sokakta bile çıplakmış. Ayline, "Gidelim mi?" dedim. Aylin, "Gidelim, ama biz giyinik olalım!" dedi, ben de olur dedim. Nadia'ya sorduk, "Bu Cap d'Agde nerde?" diye. Gülümsedi, "Uzak! Hızlı trenle 5 saat!" dedi. "Haftasonu için bilet alalım o zaman!" dedim. O da, "Tamam gideriz, akşam internetten yerimizi ayırtalım!" dedi. İçimden, (Ne yerimizi ya? Sen niye geliyorsun, seni davet mi ettik?) dedim.

Saunadan sonra masaja geçtik. İki bayan masaj yapacaktı bana. Filipinli mi, Taylandlı mı, oradan bir yerdendiler. Ben odaya girdim, birden üzerimdeki havluyu aldılar. Afallamış kalmıştım çırılçıplak karşılarında. Onlar hiç istifini bozmadan masaj yatağına yatırdılar beni. Ürpermiştim, kendimi kurbanlık koyun gibi hissettim. Masaja başladılar, en ufak bir cinsel dokunuş yoktu. Belimden akan yağın etkisi beni gıdıklıyordu, o kadar. Sonra ters çevirdiler, yine masajda en ufak bir cinsellik yok ve masaj bitti çıktılar. Kızlarla çıkıp yurda gittik. Yol yorgunuyduk, masajın üstüne Aylin ile ben iki saat uyuduk. Kalktık, Cap d'Agde rezervasyonlarımızı yaptık. Çok pahalıya gelmişti. Akşam Nadianın rehberliğinde gezdik, yedik içtik, bir şişede şarap aldık. Odaya geçtik, şarabımızı açtık, sohbet ettik, kaynaştık.

Dersler başlayınca aynı tempoda geziyorduk. Artık Nadia'nın olmasından sıkılmıyordum, ama tek derdim geleli nerdeyse bir hafta, Aylinin adeti biteli de 2 gün olacaktı ve daha Aylin ile sevişememiştik. Cuma günü kalktığımda belimde ve sırtımda ağrı vardı, üstüm açılmış, klimanın etkisi ile de tutulmuştum. Yerimden zor doğruldum. Nadia halimi görünce, "Dur masaj yapayım!" dedi. Belime, sırtıma masaj yaptı, rahatlamıştım. "Bu seni birkaç saat idare eder, öğlen arası uzunca bir masaj yaparım, kendine gelirsin o zaman!" dedi. Kahvaltı yapıp derse indik. Dersten sonra Aylin yemeğe gitti, ben de Nadia ile odaya çıktım.

Ilık bir duş aldım, havluya sarınmış bir şekilde çıktım. Nadia da yatağı hazırlamış, kremler falan koymuştu komodinin üstüne. Havluyu üzerimden aldı ve göz ucuyla beni süzdü. Ben yatağa yattım. Masaja başladı belime. O kadar iyi masaj yapıyordu ki, bacaklarım, baldırlarım, her yerimi iyice ovmuştu. Bir saate yakındır kulunçlarımı açıyordu ve rahatsız olmayayım diye klimayı da açmadığından terlemişti. Üzerine giydiği body ve altındaki şort dahi sırılsıklam olmuştu. "Rahat olacaksan çıkar üstündekileri!" dedim. "Rahatsız olmazmısın?" dedi. "Neden olayım?" dedim, teşekkür etti. Ben sadece tişörtü ve şortu çıkaracak diye beklerken, o çırılçıplak kalmıştı. Şaşırdığımı anlamıştı, bana, "Nasıl olsa olsa Cap d'Agde'da göreceksin, onun için rahatım!" dedi.

Masaj bu sefer biraz farklı geldi bana, yada tahrik olduğumdan da olabilirdi. Kalçamda dairesel hareketlerle masaj yapıyordu. Deliriyordum, ama belli etmiyordum, ama amım yalan söylemezdi, ıslanmıştı. Bana, "Erkek arkadaşın yok sanırım?" dedi. Ben de, "Gerek yok!" dedim. "Anladım seni, sen de bendensin!" dedi. "Nasıl?" dedim. "Ben biseksüelim!" dedi. Ben bunun üzerine, "Yok, ben lezbiyenim!" dedim. "Sevindim!" dedi. Aylini sordu, "O da lezbiyen!" dedim. Bu arada masajını bitirmişti, kalçama şaplak attı, "Kalk bakalım, geçmiş olsun!" dedi.

Kalkınca şaşırmıştım, ben sevişiriz diye beklemiştim. Yatağa oturdum, geldi yanıma oturdu, çırılçıplak yanyanaydık. "Sigara içebilir miyim?" dedi. İçtiğini bilmiyordum, "Olur!" dedim. Çantasından sigarasını alırken hafif eğildi, ister istemez kayısı görünümlü amına gözüm kaydı. Aynadan beni gördü ve gülümsedi, "Fırsatı kaçırmıyorsun!" dedi. Ben de, "Açıktaki göte herkes bakar!" dedim, kahkahayı bastık. Sigarasından bir nefes aldı bana uzattı. Bir nefes de ben çektim ona verdim. Bana, "Sigara böyle pahalı oldu, tasarruf yapalım, bir nefesi beraber kullanalım!" dedi. Şaşırdım, "Nasıl?" dedim. "Ben bir nefes alacağım, sen ağzını açacaksın, aldığım sigara dumanını ağzına üfleyeceğim!" dedi. Heyecanlı gözüküyordu, "Tamam!" dedim.

Sigaradan bir nefes aldı, dudağıma yanaştırdı, ağzımı açtı, dudakları değmek ile değmemek arasında dumanı ağzıma üfledi. Müthiş tahrik olmuştum. Bir iki kere böyle yaptık, resmen sular seller akıyordu bende. Sigara bitince, "Yat bakalım, masajı bitirelim!" dedi. "Ben bitti sanıyordum?" dedim. "Vücudun dinlenmesini bekledik, şimdi devam edeceğiz!" dedi. Yattım yüz üstü. Kalçalarıma yağı sürdü, yoğurmaya başladı. Kalçalarımı iyice ayırıp, şeftalime ve arka deliğime bakıyordu. Baş parmağını arka deliğimde gezdiriyordu. Elimde olmadan kalçamı havaya dikmiştim. Kalçama hafifçe tokat attı, "İndir aşağıya!" diye. Kalçamı iyice yoğuruyor, iyice şişen amımın dudakları ile baldırım arasındaki kısma baskı uyguluyordu. Bir bütün olarak kalçama daireler çiziyordu. Yağdan iyice kalçalarıma döktü, masaj yaparken öyle bir yoğruyor, öyle bir kalçalarımı açıyordu ki, anlatamam.

Bir süre sonra am dudaklarımı birbirine sürtmeye başladı, artık boşalmak üzereydim. "Dur!" dedim sessizce ve Türkçe. Tabi anlamadı. Şimdi elleri hoyratça amımda ve götümün deliğinde geziyordu. Daha fazla yağ boşaltıyordu, artık kendimi kaybetmiştim. Tutuyordum kendimi boşalmamak için. Zevkten gözlerimi açamıyordum. Amımın iyice şişmiş dudaklarını ayırıp bırakıyordu. Dayanamadım artık, bir hamlede döndüm ve dudaklarına yapıştım. Deli gibi öpüşüyorduk. Neresini bulursam mıncıklıyordum. O esnada biraz soluklanır gibi olduk, bana, "Duşa girelim, temizlenelim!" dedi. Sözünü ikiletmeden elinden tuttuğum gibi duşa götürdüm.

İçeri girince çişim geldi, çişimi yapmak için klozete oturdum. O da gelip benim dudaklarımı öpüp göğüslerimi okşuyordu. Bu halde çişimi yapmak oldukça zor oldu. Kalktığımda, o da küvetin henarına oturmuştu. Amına okkalı bir tükürük atıp parmakladım. Dar ve sıcacık amı parmağıma masaj yapıyordu. Derin derin nefes alıp bana bakıyordu. Yine öpüşmeye başladık. Kalın am dudakları avcumu dolduruyordu. Hayatımdaki en iyi öpüşen kızla birlikteydim. Göğüslerini ağzıma aldım, terden tuzlanmış göğüslerini emiyordum. O da göğüslerini alttan tutmuş, emmeme yardımcı oluyordu.

Duşun altına girmeye karar verdik. Suyu açtım ve birlikte suyun altına girdik. Bir güzel okşayarak öpüşerek sabunlandık ve terlerimizden ve yağlarımızdan arındık. Suyun altında öpüşmeye ve birbirimizi okşamaya devam ediyorduk. Küvetin kenarına oturttum yine onu, bacaklarını ayırdım ve tatlı sulu amını yalamaya başladım. Zevkten sessiz sesiz inliyordu. Onu boşalttıktan sonra sıra bendeydi, ama banyo rahatsız olduğundan içeri geçelim dedik. İçeri girince yatakta Aylin'in oturduğunu gördük. Bir anda panikledik. Sadece ben, "Aylin!" diyebildim. Aylin, "İşiniz bitine kadar bekledim!" dedi. Ben de, "Gelseydin içeriye, hem daha işimiz bitmedi, hadi soyun!" dedim. Aylin biraz surat asıp, naz yapsada, eğilip onu öpmeye başlayınca moda girdi hemen.

Ben Aylini öperken arkam Nadia'ya dönük olunca, o da amıma ve götüme yumuldu. Bu yabancı hatunlar yalamayı biliyordu. Fionadan sonra Nadia'yı tanıdım, inanın Nadia daha iyi yalıyordu. Nefesini amımda hissetmek bile ayrı zevkti. Ben bu arada Aylini çırılçıplak soymuştum. Ben de Aylin'i yatırıp amını yalamaya başladım. Ellerini saçlarımın arasında gezdirip, kafamı daha bir şehvetle bastırıyordu. Çok geçmeden zevk sularımı Nadia'nın ağzına vermiştim, o da tek zerresini heder etmeden emdi bitirdi ve Aylini yalamama yardım etmeye başladı. Aylinin göğüslerinin dudaklarının ifadesini alıyordu. Ben amının aşağı tarafına inince, o da üst tarafını emmeye başlıyordu.

Bu duruma Aylin daha fazla dayanamadı ve boşaldı. Nadia bir sigara yaktı, içip bana verdi, ben içtim Ayline verdim, böyle aramızda orgazm sigarasını dolaştırdık. Aylin bize, "Ya ben unuttum, trenle gitmemize gerek yok, tren uzun sürüyor, ben öğrendim Montpellier'e uçakla gidip, oradan da yarım saate Cap d'Agde'e gidebiliyoruz!" dedi. Sevindik. O gün başka bir atraksiyon olmadı.

Sabah erkenden kalkıp 05:50'deki uçağımıza bindik. Montpellier'den sonra kısa bir yolculukla kalacağımız otele vardık. Tesis kocaman bir C şeklinde bir yerdi. Gitmeden önce şehir ile ilgili bazı şeyler okumuştuk, bizi heyecanlandırıyordu. Bankada, markette, sokakta çırılçıplaktın. Enteresan olacaktı...

[Selin]

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 66Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Lezbiyen Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: