Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (6)

Webcammen met de geilste amateurs!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (6) (Selin 22 Y., Ankara)

Eve geldiğimizde evde Sinem ile karşılaştık. Daha önce de gelmiş Özlem ablalara. Şaşırmış, ama sevinmiştik. Sarıldık, sohbet ettik biraz. Ama ben yorgun olduğumdan yatmak istedim, odama çekildim. Gece geç vakit kızlar odaya geldi, onlar gelince ben de uyandım. Özlem abla annesine, "Anne yatakları birleştiririz, dördümüz de kızız nasıl olsa, yatarız!" diyordu. Annesi de, "Tamam!" dedi. Kalktık yatakları birleştirdik. Hepimiz yatağa yattık. Ben yine pestilim çıkmış vaziyette yattım.

Sabah erkenden kızlar uyandırdı, "Hadi kalk, denize gidelim!" diye. Ben bugün biraz dinleneceğimi, akşam üstü gelebileceğimi söyledim. Kızların üçü gittiler. Ben de tekrar yattım uyudum. Birkaç saat uyumuşum. Uyandığımda saat 10:00'a geliyordu. Kahvaltı falan derken daha 10:30 olmuştu. Canım sıkıldı. Aklıma pizza kuryesi kız geldi, aradım. Hemen tanıdı. Ona, "Beni gezdirecektin?" dedim. "Tamam, gezdireyim!" dedi, nerde olduğumu sordu. tarif ettim. "5-6 dakikaya oradayım!" dedi. Hemen hızlıca hazırlandım. Bu esnada gelmişti. Aşağıya indim. Motora, arkasına bindim, "Nereye gidiyoruz?" dedim. "Sürpriz!" dedi. Deniz kenarına değil de, dağlara doğru sürdü motoru.

Yaklaşık 40 dakika gittikten sonra dağlık, ormanlık bir alanda, iki dağın arasından geçen bir nehir kenarına geldik. Müthiş bir yerdi. İndik suyun kenarına. Su buz gibiydi, ayaklarımı soktum. "Suya girelim mi?" dedi. Ben soğuk olduğu için taraftar olmadım. "Ben girerim!" dedi. Soyundu. Bikini ile görünce dibim düştü, müthiş bir fiziği vardı kızın. Çıkık, harika kalçaları, dimdik göğüsleri, pürüzsüz esmer teni. Bana bakıp, "Ne oldu, ağzının suyu aktı?" dedi. Ben de, "Çok güzelsin!" dedim. Teşekkür etti ve suya yavaşça girdi. Çığlık çığlığa girdi suya, çok soğuktu. Sonra bikinisinin üstünü attı benden tarafa. Daha sonra da altını. Şimdi çıplaktı biliyorum.

"Çılgınsın!" dedim. "Senin kadar olamam!" dedi. "Anlamadım?" dedim. "Uluorta Lezbiyen seks yapacak kadar, 5 kız bir evde seks yapacak kadar cesur değilim!" dedi. Şaşırmıştım, "Veranın evi dışardan görünüyor mu?" dedim. "Hayır, ama sahilde gözüküyorsunuz!" dedi. "Başka gören oldu mu?" dedim. "Sanmam, sadece benim olduğum yerden görünebilir!" dedi. Sonra kıyıya geldi, sudan çıktı. Kıpkırmızı olmuştu soğuktan teni. Göğüs uçları erik dikeni gibi dimdikti. Lezbiyenlikle ilgili epey konuştuk. Lezbiyen değilmiş, ama her konuda rahatmış. Anlamıştım mesajı, ama çok tehlikeli bir yerdi burası, ne olur ne olmazdı...

Beni anlamış gibi, "Bak burada bir mağara var, sana orayı göstereyim!" dedi. Bikinisini giydi, oraya doğru suyun içinden yürüdük. Birkaç dakika sonra oradaydık. Mağranın içi loş ve sıcaktı. 10-15 metre ilerleyince mağara bitti...

-"Beğendin mi?"
-"Güzelmiş!"
-"Sen de güzelsin!"

(Bir süre sessizlikten sonra)

-"Bir şey sorabilir miyim?"
-"Tabiki!"
-"Şeyy, kızların orasını yalarken sen de zevk alıyor musun?"
-"Tabiki alıyorum, kızların orgazm olması da hoşuma gidiyor!"
-"Peki, sen yalatınca ne hissediyorsun?"
-"Uçuyorum!"
-"Yok yani, tam hislerin ne?"
-"Ya oral seks yaptırınca herkesin hissetiği şeyler..."
-"İşte onlar neler?"
-"Nasıl ya, sen hiç oral seks yaptırmadın mı?"
-"Yok hayır, işte onun için sordum. Ya, aslında asıl sorum başka, ama beni yanlış anlamandan, bana kızmandan korkuyorum..."

Bundan sonra ona bir söz bırakmadan eğildim. Bikinisinin altını yana çektim. Daha önce hiç dil değmemiş amına dil darbesi attım. "Ayyy!" dedi. "Ne oldu?" dedim. "İçim bir tuhaf oldu!" dedi. Bacağının birini kayaya dayayıp ayırmasını sağladım. Yavaşça baldırlarını öperek amının dış dudaklarına ulaştım. Derin derin nefes alışlarını hissediyordum. Bir dakika ya olmuştu yada olmamıştı, kasılarak boşaldığını farkettim. "Bu ne hız ya?" dedim. Hiç konuşmuyor, soluk soluğa göğüsleri inip kalkıyordu. Kıpkırmızı olmuştu. Ayağa kalktım, sarıldım, sakinleşmesini sağladım.

"Çok teşekkür ederim, harika bir duyguymuş!" dedi. Tuhaf bir duygu içindeydi, benim ilk deneyimimden sonraki halimi hatırlattı. Zevk almak, mahcubiyet, pişmanlık, yeniden istemek, hepsi karışıktı. "Gidelim mi?" dedim. Kafa salladı ve çıktık mağaradan. Biraz önce cırcır konuşan kız gitmiş, dut yemiş bülbül gelmişti. Motora bindik. Beni sahile bırakıp bırakamayacağını sordum. "Tamam!" dedi. Bu arada, onun da Ankara'ya çok yakın, Kırıkkale'de okuduğunu öğrendim. Ankara'da oturduğumuzu, bizi ziyaret edebileceğini söyledim. "Tabiki ararım!" dedi. Sahile indik, vedalaştık.

O sırada telefonuma baktım, 3 kere Vera aramıştı. Kızların yanına gittim. Sinem, Aylin ve Özlem abla vardı. Veranın aradığını söyledim. Bir tek benim numaram vardı onda. Aradım, masaj yapan yeri ayarlamışlar, "16:00 gibi gidelim!" dedi. Kızlara sordum, Özlem abla, "Ben gitmem, sen Aylinle git!" dedi. Anlamıştım, Sinem ile yalnız kalmak istiyordu. O gün Sinemi de çırılçıplak denize girenler kervanına katmıştık. Çok zevkliydi. Ufak dokunuşlar dışında sevişme olmadı. Yalnız kaldığımızda Aylin sürekli, "Beni ne zaman, nasıl sikeceksin, nerde olacak, nasıl olacak?" gibi bir sürü soru ile kafamı ütülemişti.

Saat 15:00 gibi Aylinle ben, kızları başbaşa bıraktık ve ordan ayrıldık. Minibüsle Veraların oraya gidiyorduk. Yoldayken Verayı aradım. Vera ve Fiona ile bir noktada buluştuk. Masaj yeri bir otelin SPA merkeziydi, ama daha önce gittiklerim kadar lüks bir yer değildi. Bizi soyunma odasına aldılar. Kimseler yoktu. Benim için daha iyiydi, rahat ederdik en azından. Ben bikinimin üzerini daha henüz çıkarmıştım, baktım Fiona çırılçıplak kalmıştı. Zilli üzerine tek parça bir elbise giymişti, demek ki içine hiçbir şey giymemiş. Çantasından çıkardığı belden bağlamalıyı ağzına sokup çıkarıyordu. Birinin gelebileceği konusunda uyardım onu. Bunun üzerine Vera kapıyı kilitledi. Biz soyunana kadar Fionanın bu işlemi devam etti.

Sonra bana straponu uzatıp, "Tak beline!" dedi. Vera ile Ayline baktım, hadi dercesine bakıyorlardı. Yakalanma korkusu basmıştı beni. Sonunda kabul ettim, taktım. Yere buz gibi zemine yattım, Fiona anında oturdu üzerine. Zor almıştı bu sefer. 5-6 hamlede anca girmişti. Şöyle bir baktım, arka deliğine almış. Biraz bekledi ve zıplamaya başladı. 3-4 dakika böyle zıpladıktan sonra kapı çalındı, hazır olup olmadığımızı sordular. Biz de, "Birazdan!" dedik ve kalktık. Fiona, "Sonra beni mutlaka tost yapın!" dedi. "Tamam!" dedim.

Saunada ter atmamız, ısınınca da masaj odasına geçmemiz söylendi. Sauna da boştu. Bir müddet sonra dördümüz de çıplak kalmıştık. Herkes birbirini okşuyordu. Terlemek beni iyice azdırmıştı. Bir göğsümü Aylin, diğer göğsümü Vera almış, Fiona da aşağıdan amımı yalıyordu. Yakalanma korkusunun verdiği heyecan adrenalinimi arttırmıştı. Altta usta bir am yalayıcı Fiona olunca, benim de boşalmam uzun sürmemişti.

O kadar hızlı yer değiştirmişlerdi ki, şimdi ben Aylinin bir göğsünü, Fiona diğer göğsünü yalıyorduk. Vera da Aylinin amının tadına bakıyordu. Bu esnada kapı açıldı ve kapandı. Tedirgin olmuştum, ama kimse olmayınca ben de devam ettim. Aylin boşalınca, bana Veranın amını yalamak kaldı. Kızlar da üstte göğüsleri emiyorlardı. Vera da boşalınca, Fionaya sıra gelmişti. Fionayı da boşaltmıştık ve bu yaşananlar yarım saat içinde olmuştu. Toparlandıktan birkaç dakika sonra saunanın kapısı çaldı. "Hazırsanız alalım?" dediler. "Tamam!" dedik. Havlulara sarınmış bir şekilde çıktık. İkili olarak alacaklarını söylediler. Ben Aylin ile, Vera da Fiona ile gitti.

İki bayan bizi bekliyordu. Üzerimizdeki havluyu aldılar. Yattık, havuluyu üzerimize koydular yine. Kadın yağ masajına başladı. Omuzlardan bele geliyor, orada kalçamı yoğuruyordu. Bilinen normal masaj ritüeliydi, ama çok tahrik ediciydi. Kadına, "Havlu alerji yapıyor, kaldırabilir miyiz?" dedim. "Tamam!" dedi, havluyu aldı. Ben çırılçıplak kaldım. Alttan amım da gözüküyordu. Kadın baldırlarıma yağ sürüp oraya masaj yapıyordu. En ufak bir taciz yoktu, ama deli gibi sulanmıştım. Yine kalçamı yoğruyor, arada bir parmağı normal olarak amıma değiyordu. Bitmek üzereydim, zevk çığlığı atmamak için dudağımı ısırıyordum. Sırtıma geçti yine. Ama ben kalçalarıma ne zaman inecek diye bekliyordum...

Kafamı çevirdim, Aylin de çıplak masaj yaptırıyordu. Onun da benim gibi gözleri kaymıştı. Kadın itediğim gibi yine kalçama inmişti. Ben dilinin kalçalarımın arasında olduğunu ve beni yaladığını hayal ediyordum. Kadının, "Dönebilirsiniz!" diye seslenmesi ile kendime geldim. Döndüm, sırt üstü yattım. Kadın masaja devam ediyor, ben de hayale devam ediyordum. Şimdi eğiliyor ve bacaklarımı ayırıp amımı yalıyor, Aylin de yerinden kalkıp geliyor, benimle öpüşüyor, diye hayal kuruyordum. Ben hayal alemindeyken, kadın masajını bitirmiş, "Geçmiş olsun!" diyerek çıkmıştı. Ayline baktım, onun kadın da birkaç dakika sonra masajını bitirmiş, aynı şekilde çıkmıştı. "Naber kız?" dedim. Aylin, "Boşaldım ya lan ben!" dedi. "Sorma ya, ben de boşalmak üzereydim!" dedim. Aylin hemen toparlandı geldi, bacağımı açtı ve kendi amını benimkine sürtmeye başladı. 5-6 dakika sonra beni de boşaltmıştı zilli.

Hamam kısmına geçtik, orada dördümüz sırayla köpük masajı da olduk ve pamuk gibi olarak SPA'dan çıktık. Karnımız zil çalıyordu, yat limanına inip birşeyler yedik. Sonra Veranın eve doğru yürüdük. Veralara geldiğimizde erkek arkadaşının arabasını kapıda gördük, hemen Fionanın evine geçtik. Biz salonda otururken, Fiona içecek birşeyler getirdi. Biz içeceğimizi yudumluyorduk, Fiona soyunmuş vaziyette geldi, "Hani beni tost yapacaktınız?" dedi. Gariptir, ama artık seks yapasım gelmiyordu. İsteksiz bir şekilde, "Tamam!" dedim. Yukarı kata, her tarafı aynalı bir odaya geçtik...

Ayline, Fionanın amını yalaması söyledim. Aylin büyük iştahla yalarken, biz de Vera ile straponları taktık. Fionanın bana verdiği strapon oldukça iyiydi, vücuduma tam oturuyordu ve alet dimdik olduğundan kaymıyordu da. Yatağa yattım. Fiona üzerime geldi, amını aletime oturttu. Biraz hopladıktan sonra, Vera Fionanın götünü kremleyip aleti sokmaya başladı. Fiona bastı çığlığı. Sonunda Vera da tamamını sokmuştu. Ve sikmeye başladık Fionayı. En az 20 dakikadır Fiona tost olmuştu ve en az iki kere boşalmıştı, ama, "Devam!" diyordu.

Sonra pozisyon değiştirdik. Vera yattı. Bu sefer Fiona Veranın aletine arka deliğini soktu. Yüzü bana dönüktü. Ben de onun amına soktum ve gidip gelmeye başladım. Dediğim gibi bu alet harikaydı. Tutmama gerek yoktu, belimin ritmik hareketi ile gidip gelebiliyordum. Fiona ile öpüşüyorduk, göğüslerini sıkıyordum. Aylin sadece bizi izleyip mastürbasyon yapıyordu. Ben gidip gelmekten epey bir yorulmuştum. Üçümüz de kan ter içinde kalmıştık. Fiona son çığlıklarını atıp, orgazmın doruklarına çıkmıştı. Kalktım, "Bu kadar yeter!" dedim. Belimde aletle kendimi yatağa bıraktım...

Hemen Aylin yanımda bitti, "Hadi beni sik!" diye. Yorgun olduğumu, ama sonra sikeceğime dair söz verdim. Yarım saat kadar dinlendikten sonra toparlandık, bir duş aldık. Fiona dolaptan karpuz çıkarmış kesmiş, onu yedik. Sohbet ettik. Bu arada Vera evine geçti. Fionaya aletin iyi olduğuğunu, nerden aldığını sordum. "Beğendiysen al senin olsun, ben kendime yine alırım!" dedi. Sevindim, teşekkür ettim. Benden daha çok Aylin minnettar olmuştu.

Biraz daha oturduktan sonra Özlem abla aradı, nerde olduğumuzu sordu. Fionanın evinde olduğumuzu söyledik. Sonra Sinem ile gelip bizi Fionadan aldılar. İkisi de keyifliydi, anlaşılan hasret gidermişlerdi. Akşam yemekten sonra dördümüz Kalkan'a indik. Bar ortamında takıldık. Kafalar gayet iyi eve döndük. Dördümüz yine üç kişilik yatağımıza yattık. Ufak elleşmeler ve mıncıklamalardan sonra uyuduk...

[Selin]

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 66Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Lezbiyen Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: