Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (4)

Webcammen met de geilste amateurs!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (4) (Selin 22 Y., Ankara)

Daha gün doğmak üzereyken uyandım. Baktım kızlar daha uyuyor. Oldukça dinç bir şekilde uyanmıştım. Bacak aram az biraz kıllanmıştı, banyoya gidip onları aldım. Her tarafım kaymak gibi pürüzsüz olmuştu. Kızlar halen uyuyordu. Mutafağa indim, 6 tane sandviç yaptım, sarıp bir poşete koydum. Daha saat yeni 05:30 olmuştu. Cepten internete takıldım. Baktım Face'de Sinem kendini Alanya'da olduğunu işaretlemişti. Ben de ona mesaj attım, "Biz de Kaş'tayız, gel!" diye. Saat 06:00 gibi Aylin uyandı. Sonra ben de Özlem ablayı uyandırdım. Hazırlanmaya başladılar.

Ben bikinimi giymiştim hazırdım. Aylini soyunurken izliyordum. Şortunu çıkardı, altında Stringi ile kaldı. Sonra üzerini çıkardı, çıplak göğüsleri meydana çıktı. Bikinisinin üzerini giydi. Stringini çıkardı, eğilerek bikinisinin altını giyiyordu. Harika bir amı vardı, gözümü alamıyordum. Aylin giyinip banyoya geçince, Özlem abla dürttü beni, "Hayrola, yiyecek gibi baktın?" dedi. "Çok seksi gözüküyordu ne yapayım!" dedim. "Öyledir kardeşim benim!" dedi güldü. Özlem ablayı da giyinirken izledim. Sonra çıktık ve sahile gittik.

Erken gideceğimizi bizimkiler biliyordu. Yolda Aylin bu sefer akşamki Lezbiyenlik konusunu açtı. Özlem abla, "Evlenmeden önce deneyim kazanmak ve hamilelik gibi bir kazaya uğramamak için Lezbiyen ilişki olabililir..." dedi. Ben Özlem ablayı destekledim. Aylin de, "Bence de!" dedi. Sonra ben, "Aman şimdi böyle konuşuyorsunuz, dünkü kız (Hadi sevişelim!) dese kaçarsınız!" dedim. İkisi de sus pus oldu, birşey diyemediler. Ben konuşmaya devam ettim, "Valla bana (Hadi gel!) dese, ben belki yaparım... Çok seksi bir kız!" dedim. Özlem abla 'Sus!' der gibi gözlerini kocaman açtı. Aylin de utana sıkıla, "Valla ben de!" dedi. Özlem abla şaşırmış bir şekilde Ayline baktı...

Aylin, "Ne bakıyorsun abla, sen demedin mi biraz önce, evlenmeden önce deneyim yaşansın diye, gideyim erkeklerle mi yapayım?" dedi. Özlem abla, "Yok yapma, ama..." dedi kaldı. Aylin de, "Aman abla, aması ne? Cinselliği ya erkekle, ya kadınla yaşayacaksın, başka seçenek var mı? Atla eşekle yaşayacak halimiz yok ya!" dedi. Özlem abla Aylinin bu sözleri üzerine, "Çok mu merak ediyorsun cinselliği?" dedi. Aylin, "Evet!" dedi. Özlem abla, "Tamam..." dedi. Bu arada gelmiştik, konu kapandı...

İndik ve benim keşfettiğim yere doğru yürüdük. Özlem abla eline dürbünü alıp, ileriye doğru baktı. Kimseler yoktu daha. Geriye doğru baktı, plajdaki büfeden epey uzaktık. Orada da 5-6 yaşlı turist vardı. Büfe bile açılmamıştı. Sabah erken olduğundan hava serindi daha. Yeni yerimize gelmiştik. Yanımızda getirdiğimiz küçük kürekle çukuru biraz daha genişletip, derinleştirdik. Sağdan soldan bulduğumuz büyük dalları ve yaprakları da sağına ve soluna gölgelik yaptık. Uzaktan bakıp izledik, ayaktayken bile görünmüyorduk. Çok yorulmuştuk, suya girdik biraz kendimize geldik. Sandviçlerimizi yedik, içeceklerimizi içtik. Saat daha yeni 08:00 olmuştu.

Kimse belli etmiyordu, ama hepimiz resmen o kızı bekliyorduk. Özlem abla kalkıp tepenin üzerine gitti, dürbünle sağa sola bakarken, "Kızlar koşun, bakın ne buldum!" dedi. Hemen yanına gittik. Dürbünü kaptım. Sahilin hemen arkasında, tepelerin arka tarafında, sarışın bir kadın eğilmiş, esmer bir adama oral seks yapıyordu. İkisi de çırılçıplaktı. Aylin kaptı elimden dürbünü, biraz da o seyretti. Tekrar ben aldım. Kadın adamın sikini eline almış okşuyor, aynı zamanda taşaklarını yalıyordu. Derken yakınlarından bir kadın geçince toparlandılar. Baktım o kadın Vera! Çok sevindim, "Kızlar bir iyi, bir kötü haberim var!" dedim. Özlem abla hemen dürbünü aldı, "Vera değil mi bu?" dedi. "Evet!" dedim. Sevinmiştik. Vera yaklaşana kadar tepenin üzerinde bekledik. Veraya el salladık, o da bize el salladı.

Yanımıza gelince, biraz önceki çiftten bahsetti, "İyi cesaret!" dedi. Ben de, "Tek cesur siz misiniz!" dedim. Şaşırdı, "Belli oluyor muydu?" dedi. Ben de gülümsedim. "Çok pardon!" dedi. Ben de, "Yok canım sorun değil, herkes özgür burada!" dedim. Bana hınzırca güldü, "Biliyorum!" dedi. Yerimize geçtik. "Burası harika!" dedi, üzerindekileri teker teker çıkardı. Çırılçıplak kalınca, "Hadi kızlar, tek çıplak ben mi kalacağım?" dedi. Biz de onu ikiletmeden soyunduk. Dördümüz de çıplak kaldık. Vera, "Ben suya giriyorum!" dedi ve gitti. Biz girmedik.

"Ne kız be!" dedim. Aylin ve Özlem de onayladılar. Ben artık olayın renginin değişmesini istiyordum, "Kızlar, ben bu kızla sevişmeyi çok isterim ya!" dedim. Kızlar sustular. Ben de, "Ya siz?" dedim. İkisinden de kıvırma sözleri geliyordu. Onlara, "Ya bir söz verelim, burada konuştuğumuz ve olanlar aramızda kalacak ve burda kalacak!" dedim. İkisi de kafa salladılar. "Siz istemez misiniz?" dedim. Özlem abla, "Ya hadi kızlar, kudurdunuz, az soğuyun!" diyerek denize yöneldi. Aylin de arkasından giderken, bana sessizce, "Valla isterim!" dedi. Ben de kalçasına şaplak attım. Bunu yaparken ablası gördü. Yavaşladı. Aylin denize girerken ben de Özlem ablanın yanına gelmiştim. Özlem abla, "Hayrola?" dedi. "Sözün halen geçerli mi?" dedim. "Evet!" dedi. Ben de Aylin ile yaptıklarımızı anlattım.

Özlem abla bir rahatlamıştı, "Ya kızım anlatsana daha önceden, göbeğim çatladı bundan kaçacağım diye, rahat rahat sevişirdik. Ayline git uzakta bekle falan derdik. Geceleri boş geçiyor ya!" dedi. Ellerimiz birbirimizin belinde suya girdik. Bu hareketimiz Aylinin dikkatinden kaçmamıştı. Suya girince yanıma geldi, aynı şeyleri ona da anlattım. O da şaşırmıştı. Biraz önce Veranın burda olmasını isteyen Aylin, "Nerden çıktı bu karı şimdi?" demeye başlamıştı.

Bir ara, Aylin, ben ve Özlem abla konuşuyorduk. "Kızlar, artık herkes herşeyi biliyor, rahat olalım!" dedim. İkisi de birbirine baktı, çok heyecanlandılar. "Sırrımız sır!" dediler. Sahile indik, yerimize geçtik. Üçümüz bir birimizi dünkü gibi, ama daha şehvetle yağladık. Veranın gözünden kaçmamıştı bu durum. Vera sordu, "Beni kim yağlayacak?" diye. Ben atıldım, o ayaktaydı, onu avuçlaya avuçlaya, okşaya okşaya yağladım. Hatta gaza gelip, bir kere amına parmağımı soktum, ses etmedi. Yattığımız yeri geniş açdıysakta yine de sıkışık oldu. Vera sağa yattı, arkasına Aylin, onun arkasına ben, benim arkama da Özlem abla yattı. Özlem abla hemen okşamaya başladı beni. Ben de Aylini. Veraya çaktırmıyorduk. O da kulaklığını takmış, müzik dinleyip, kitap okuyordu.

Epey bir okşadıktan sonra Özlem abla eğilip amımı yalamaya başladı. Delirmiştim. Ben yalayamazdım, Vera yakındı. Ben de Aylinin arka dleiğini parmaklıyordum. Bir müddet sonra boşalmıştım. Özlem abla kulağıma, "Sıra sende!" dedi. Onunla yer değiştirdim. Şimdi kardeşinin arkasındaydı, ama ona dokunmuyordu. Ben yalamaya başladım Özlem ablayı. Bir müddet sonra baktım Özlem abla kardeşinin kalçalarına dokunuyor. Zevke gelince kontrolünü kaybetmişti. Deli gibi yalayarak onu boşalttım. Aylin (Ya ben ne olacağım?) der gibi bize döndü. Ben de ona 'Sonra!' diye işaret ettim, bir şey demedi.

Yine suya girdik, orada oynaştık. Vera bu sefer çaktırmadan bana dokunuyordu. Suda sohbet ediyorduk. Dört arkadaş buradan üç aylığına villa kiralamışlar, diğer ikisi haftaya gelecekmiş. Şu anda sevgilisi ile başbaşa kalmışlar falan. Villa dağ yamaçlarındaymış, müthiş manzarası varmış. Saunası bile varmış. Hatta erkek arkadaşı ile havuzbaşında bile sevişmişler. Ben de, "Gören olmaz mı?" dedim. En arkadaki villa olunca, hem yüksekte, hemde herkesten uzak olduğunu söyledi, "Gelirsiniz bir gün!" dedi. Ben de, "Bakarız..." dedim.

Resmen üçümüz de bir an evvel sevişmek için can atıyorduk. Verayı nasıl göndeririz planları bile yapmaya başlamıştık. Aylin, "Bir fikrim var, bira içirelim bu karıya, kafası iyi olur, gider!" dedi. Hepimize makul gelmişti. Aylin, kendimize alkolsüz, ona alkollü, dörder bira alıp geldi. Sohbet muhabbet iyi gidiyordu, yarım saatte tüm biraları tüketmiştik. Suya girdik. Amacımız güneşin etkisi ile Veranın kafa bulmasıydı. Beklediğimiz de oldu. Başının döndüğünü söyledi. Biz de, "Sen en iyisi eve git!" dedik. Ama baktık bu sefer tek başına gidecek hali yok. Özlem abla, "Hadi şunu eve bırakalım, sonra takılırız!" dedi. Biz de onayladık. Acilen toparlandık, giyindik ve arabaya gittik. Vera evi zor zar tarif etti. 40 dakika sonra evindeydik. Dediği gibi tepenin yamacında bir evdi. Bu sefer içimiz el vermedi Verayı yalnız bırakmaya, gerçekten kötüydü durumu.

Onu duşa soktum, yıkıyordum. Biraz kendisine gelmişti. İkimiz de duşta çıplaktık. Ayaktayken kaydı yere, çömelir gibi kaldı. Onu tuttum kaldırdım, göğüslerimiz birbirine değdi. Bu arada kapıda Aylini gördüm, bizi izliyordu. Life duş jelini sürdüm köpürttüm, bir güzel Verayı köpükle yıkadım. Kendim de köpüklendim, yıkandım. Heryerini okşamıştım Veranın ve okşarken neredeyse boşalacaktım. Aylin, "Yeter, hadi çıkın!" dedi. "Tamam!" dedim, duştan çıktık. Ben de bikinimi ve şortumu giydim. Aşağıya indim.

Baktım Özlem abla havuzda yüzüyor. Bana, "Buz gibi, iyi geldi!" dedi. Ben de, "Hadi gidelim!" dedim. "Tamam!" dedi, .ıktı havuzdan. Vera, "Kalın işte, yemek yeriz, beni yalnız bırakmayın!" dedi. Ben kararsız kalmıştım. Özlem abla, "Ya kızım, bizim yüzümüzden kız ne hale geldi, bir şey olursa ben pişmanlık duyarım, kalalım, daha çok imkanımız olur, yarın çağırmayız bunu!" dedi. Aylinle onayladık. Vera sevinmişti, "Kutlayalım!" dedi ve soğuk kola getirdi. Köfte kızarttık, makarna yaptık, yedik. Havuz başında şezlonglara kurulmuştuk. Sohbet ediyorduk...

Veraya, "Kimse görmüyor değil mi bu havuzu?" dedim. Etrafı göstererek, "Sence?" dedi. Haklıydı, oldukça iyi bir yerdi. Bu esnada kapı çaldı, irkildim. Sanırım erkek arkadaşı gelmişti. Vera kapıya giderken, biz toparlanıyorduk. Vera yanında bir kadınla geldi, "Toparlanmayın, komşum!" dedi. Gelen 20'li yaşlarda, sarışın, hafif balık etli, 1.65 boylarında bir hatundu. Altında şort, üzerinde bikini vardı. "Şarabın var mı?" diye sormaya gelmiş Veraya. Kadın İngiliz'miş, her yıl gelirmiş yandaki villaya üç aylığına. Sırtındaki Çince dövme dikkatimi çekti, "Ne anlama geliyor?" diye sordum. Gülümsedi, "Bilmem!" dedi. Vera şarabı verdi ve kız gitti. Vera kızın biseksüel olduğunu, arkasındaki yazının da (Biraz ordan, biraz buradan!) anlamına geldiğini söyledi. "Sen nerden biliyorsun?" dedim. Yanağıma makas atıp güldü.

Kızlar havuzbaşına geçmişti, "Ben bir WC'ye gidip geleceğim!" dedim. Vera benimle geldi, WC'yi gösterdi. Aslında biliyordum WC'nin yerini. Kapıyı kapatmasını bekliyordum. Ama o kapıda benimle konuşuyordu. Tuvaletimi yapacağımı söyledim. "Yap, ben rahatsız olmam!" dedi. "Ben olurum!" dedim. "Nasıl yapıyorsun, izlemek istiyorum!" dedi. Tuhafıma gitmişti. "Tamam!" dedim ve işemeye başladım. Vera elini şortunun içine daldırıp okşuyordu kendini. Dayanamadım sordum, "Biseksüel misin?" diye. "Halen anlamadın mı?" dedi. "Anladım!" dedim. Ben işerken yanıma geldi dudaklarımı sömürürcesine öptü...

Ben toparlanalım demesem, daha benimle sevişecekti. Aslında kimden saklanıyordum ki, bilmiyorum. Öyle dediğim için pişman olmuştum. İkimiz de havuzbaşına geçtik. Kızlar havuza girmişti. Kızlara biraz önce Vera ile öpüştüğümüzü söyledim. Aylin, "Ben de isterim valla!" dedi. Özlem ablaya baktım, o da, "Ben de!" dedi. "O zaman ben onunla yukarı çıkacağım, 10-15 dakika sonra gelin ikiniz de, ama çıplak girin içeri!" dedim. "Tamam!" dediler. Veraya göz kırptım, diğerleri anlamamış gibi yapıp, "Odanı gezdirsene bana!" dedim. Vera anlamış, "Tamam!" dedi, gözleri ışıl ışıl olmuş şekilde.

O önde, ben arkada, merdivenlerden çıkıyorduk. Kalçasını elledim. Ben elleyince durdu ve bana dönüp öpüşmeye başladı. Merdivenlerde sevişmeye başladık. Bir çırpıda altındakini çıkarttım ve kalçalarına yumuldum. Arka deliği kadife gibi yumuşacıktı. Amını ve arka deliğini yalıyordum, o da göğüslerini sıkıp mıncıklıyordu. Kısık sesle, "Hadi odama geçelim!" dedi. Hemen odaya geçtik. Kapıyı kapatır kapatmaz, beni kapıya yaslayıp, dudaklarıma yapıştı. İnanılmaz öpüşüyordu. Elleri her yerimde geziyordu. Bir yandan beni soyuyordu. Birkaç saniyede ikimiz de çıplak kalmıştık.

Yatağa geçtik 69 olduk. Birbirimizi yalarken, bizimkiler girdi içeri, çırılçıplak. Vera şok olmuş şekilde baktı önce. Baktı ki kızlar gülümsüyor, o da gülümsedi ve (Gelin!) işareti yaptı. Özlem abla ile Vera benim amımı yalarken, ben de Veranın amını Aylin ile paylaşıyordum. Özlem abla, "Ben boşta kaldım, böyle olmasın!" dedi. Daire şeklinde yattık bu sefer. Aylin Özlem ablanın amını yalayacak pozisyon olunca yer değiştirdik. Yine olmadı, bu sefer Özlem abla Aylini yalayacaktı. En sonunda Aylin beni, ben Özlem ablayı, Özlem abla Verayı, Vera da Aylini yalayacak şekilde yerleştik. Birbirimizi yalıyorduk.

İlk boşalan Aylin olmuştu. Vera işini biliyordu. Aylin kenara geçip bizi izliyordu. Vera şimdi beni yalıyordu, ama ne yalayama, resmen dili ile sikiyordu. Çok geçmeden ben de boşaldım. Şimdi Vera ile Özlem abla sevişiyor, bizde Aylin ile öpüşüp, onları izliyorduk. Vera bana dönüp, "Dolapta oyuncak var!" dedi. Dolabı açtım, çekmeceyi açtım. İki dildo, birde belden bağlamalı çıktı. Belden bağlamalıyı taktım, dildoyu Ayline verdim. Aylin Veraya sokmaya başladı dildoyu. Vera inliyordu. Şimdi dildonun yerini ben aldım, Veraya sokuyordum. Altında Özlem abla vardı, kalktı. Şimdi Verayı domaltıp gidip geliyordum. Vera inliyordu deli gibi.

Bu arada yine kapı zilinin sesi geldi. Kızlara, "Kapıya bakın!" dedim. Özlem abla hemen hızlıca giyindi, gitti kapıya bakmaya. Birkaç dakika sonra geldi, "Yine o İngiliz hatun, bir şişe şarap daha istiyormuş!" dedi. Vera tarif etti şarabın yerini, Özlem abla tekrar indi aşağıya, şarabı vermeye. Bu arada ben Veraya hızlı hızlı pompalamaya devam ediyordum, derken Vera büyük bir zevkle boşaldı. Özlem abla İngiliz hatunu göndermiş, gelmişti. Hemen önümde domaldı, "Hadi sıra bende!" dedi. Aylin şaşırmıştı. Özlem abla Ayline, "Her şey sır, unutma!" dedi, Aylin sustu. Hemen Özlem ablaya pompalamaya başladım. İnanılmaz inliyordu...

Bir ara gözüm odanın penceresine ilişti. Yandaki evden burası görülüyordu ve balkonda o İngiliz hatun bize bakıyordu. Bu saatten sonra toparlansak ne olur diyerek, ben Özlem ablayı sikmeye devam ettim. İzleyicim de çok olunca Özlem ablayı bir erkekmişim gibi evirip çevirip sikiyordum. Kah kucağıma alıyor, kah domaltıyordum. Bazen üzerime alıp zıplatıyor, bazen üzerine çıkıp sikiyordum. İngiliz hatunun bizi izlerken kendisini tatmin etmesi de ayrı bir zevkti. Vera da katıldı bize, ben artık bir Verayı sikiyor, bir Özlem ablayı sikiyordum. Arada bir Aylini okşuyordum ve onunla öpüşüyordum. Aylinin götünü parmaklamayı da ihmal etmiyordum...

Özlem ablayı bilmem kaçıncı kere boşaltınca, Ayline, "Domal bakalım, götünün icabına bakayım!" dedim. Kremledim iyice ve yavaş yavaş soktum Aylinin götüne. Alıştıktan sonra pompalamaya başladım. Aylin de balkondaki kızı fark etmişti. Bana söylediğinde, "Sus, boşver şimdi!" dedim. Aylin zaten zevkten ne desem yapıyordu. Aylinin altına Vera yattı ve amını yalamaya başladı. Özlem abla benimle öpüşüyordu. Zevk dalgası bütün bedenimi sarmıştı. Çok geçmeden Aylin de boşalmıştı. Ben yorgunluktan belden bağlamalıyı çıkarıp kenara attım. Yatağa yatınca, tüm kızlar benim heryerimi yalamaya başladı. Çığlık çığlığa boşaldım. Hepimiz yorgun terli ve orgazm sıvısı ile kaplı yatağa yığıldık. Vera uyuklamaya başlamıştı bile...

Pencereden baktım, balkondaki kız ortada yoktu. Biraz dinlendikten sonra duşa girmeye karar verdim. Benimle birlikte Aylin de geldi. Duşta bana, "Çok iyisin valla ya, nerden öğrendin öyle sikmesini?" dedi. Ablasının öğrettiğini söylediğimde, şaşırmıştı. Aylinle beraberce yıkanırken Özlem abla da geldi, o da girdi duşun altına. İlk o zaman abla kardeş birbirini okşadı. Duşumuzu alıp çıktık. Baktık Vera da uyanmış, bikinisini giyiyordu. Verayla öpüşüp vedalaştık, evin yolunu tuttuk...

Akşam yemekten sonra odaya çekildik. Biraz oynaştık, ama yakalanma korkusu ile fazla birşey yapmadık. Özlem abla, Vera ile konuştuğunu, sabahtan onda olacağımızı söyledi. "Tamam!" dedik. Özlem ablaya İngiliz kızın balkondan bizi izlediğini söyledim. Özlem abla ise sırıtarak, "Onu aşağıda öptüm!" dediğinde, şaşırmıştık. Biraz daha konuştuk, yatıp uyumaya karar verdik. Eminim benim gibi, Aylin ve Özlem abla da, yarın Veranın evinde neler olacağını düşünerek uyudular...

[Selin]

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 66Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Lezbiyen Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: