Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (3)

Webcammen met de geilste amateurs!

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim! (3) (Selin 22 Y., Ankara)

Sabah kahvaltıdan sonra antrenmana gitmiştim. Aylinle çok sevinmiştik, koskoca bir ay aynı evde eğlenecektik. Hem Burak da olmayacaktı. Belki yine Aylinle birlikte olabilirdik. Sevinçten sarılmıştık. Sıcaklığını yeniden hissetmek çok güzeldi. Sonra Aylin bana, "Of ya, Burakı göremeyeceğim bir ay! Bu akşam çıkalım diyor. Ailem izin vermez, bana yardım eder misin?" dedi. "Nasıl?" dedim. "Üçümüz çıkalım işte!" dedi. Ben de Aylini kıramadım, "Tamam." dedim.

Akşam Aylinle evden çıktık. Yakın bir yerden de Burak aldı bizi. Babasının arabasını kaçırmış. Neyse, onlar önde, ben de arakada oturdum. Özlem ablayla mesajlaşıyordum. Orada sevişebilecek miydik? Straponu yanına alabilecek miydi? Nerde yapacaktık? Nasıl olacaktı? Aylinden gizli nasıl olacaktı? Bunların planını kuruyordum. Tenha bir yerde durduğumuzu sonradan anladım. Rahat etsinler diye ben arabadan çıktım. Etrafı seyrediyordum. Bir ara baktım öpüşüyorlar, ben yine Özlem ablayla yazışmaya devam ettim. Bir ara yine baktım, Aylinin kafası bir aşağı iniyor bir yukarı. Anladım Burakınkini yalıyordu. Birkaç dakika sonra da Aylin geldi yanıma, "Tamam, hadi gidelim!" dedi. Buraktan ayrıldık, eve geldik.

Sabah erkenden kalktık ve yola koyulduk. Yaklaşık 10 saat süren yolculuk çok neşeli geçti. Kaş'a varmıştık. Aylinin babası ile babam aynı işyerinde çalışıyorlardı, dolayısı ile ailecek samimiydik. Odaların dağıtımını yaptık. Ben Aylin ve Özlem abla ile bir odada, anne ve babalarımız birer odada kalacaktı. İlk gün yerleşme ve temizlik çok yorulduk. İkinci gün sabah denize indik. Yüzdük şakalaştık. Özlem abla ile suyun altından elleştik. Akşam bara indik. Özlem abla Aylin var diye yanaşamıyordu. Belki Aylin de Özlem abla var diye yanaşamıyordu. Ben yanıp tutuşuyordum, buna çözüm bulmalıydım. Bardan çıktık, biraz sahilde yürüdük.

Derken yabancıların konuşması, ohlamaları geldi kulağımıza. Hınzırca gülümsedik ve sese doğru sessizce ilerledik. Adamın biri kadını kaputa yatırmış sikiyordu. Ay ışığında her şey alenen görünüyordu. Çalan telefonumuz yüzünden az kalsın yakalanıyorduk. Arayan babamdı, "Nerde kaldınız?" diyordu. Ben de, "Geliyoruz..." dedim ve oradan ayrıldık. Eve gittik, odaya geçtik. Aylin Özlem ablaya, "Abla benim kulağımı kaşımam lazım!" dedi. Özlem abla da, "Tamam, biz balkona çıkıyoruz!" dedi. Balkona çıkınca, "Ne kulağı ya?" dedim. Özlem abla da, "Aramızda şifre, mastürbasyon yapacakmış, onun için çıktık!" dedi. Ben de kulağına eğilip, "Benim de kulağımın kaşınması lazım!" dedim. O da bana, "Yarın kaşıyacağım!" dedi. "Nasıl olacak, nerde?" dedim. "Pataraya gideceğiz, o zaman görürsün!" dedi. "Tamam!" dedim. Bir süre sonra Aylin pijamaları ile geldi, biz de girdik içeri yattık.

Sabah kalktım, duşa girdim. Çıktığımda odada kimse yoktu. Havluyu üzerimden attım, yatağa çırılçıplak uzandım. Elim amımda, kendimi okşamaya başladım. Gözlerimi kapamış Aylinle seviştiğimi hayal ediyordum. Hareketlerimi narince yapıyor, arada bir sertleşiyordum. Birden göğüslerimde bir dudak hissettim, irkilip gözümü açtım. Aylin bikinisini giymiş, göğüslerimi öpüyordu. "Azgın seni, kudurdun dimi?" dedi. Güldüm, kafasından tutup kendime çektim. Dudağıma bir öpücük kondurdu kalktı, "Hadi kahvaltıya!" dedi. Ben de bikinimi giydim ve beraber indik.

Kahvaltıdan sonra, Özlem abla, Aylin ve ben, üçümüz Pataraya gittik. Burası uçsuz bucaksız harika kumsalı olan bir bölgeydi. Belli bir yere kadar insanlar var, diğer yerlerde rahat takılabiliyormuşsun, hoşuma gitti. Özlem abla, "Kızlar ben üstsüz güneşleneceğim, onun için uzağa gidelim!" dedi. "Tamam!" dedik. Epey bir yürüdük. Yürürken çırılçıplak insanlarla karşılaşıyorduk. Bu beni acayip tahrik etmişti. Çaktırmadan Aylinle kıkırdayıp gülüyorduk. Artık uygun uzaklıkta bir yer bulunca, şemsiyemizi gömdük. Dallardan da çevreye korunak yaptık. Ancak tepemize dikilen birisi bizi görebilirdi.

Özlem abla bikinisinin üzerini fora etti ve bize baktı, "Hadi kızlar, korkmayın!" dedi. Aylin ile bakıştık, tamam dercesine kafa salladık. Biz de göğüsler fora güneşlendik. Özlem ablanın eğilip, yattığı yeri düzeltirken sallanan göğüsleri tahrik ediciydi. Eğilip emesim geldi. Sonra, "Hadi ben denize giriyorum!" dedi. Ben de hemen arkasından gittim. Aylin sahildeydi. Özlem ablaya, "Nasıl sevişeceğiz bu arda?" deyip durdum. Özlem abla Ayline seslendi, "Aylin, hadi ablam hepimize peynirli gözleme al gel, çok acıktık!" dedi. Aylin öfleye püfleye kabul etti.

Aylin epey bir uzaklaşınca hemen sudan çıktık. Bikinimizin altını çıkarıp gölgeliğe girdik. Hemen 69 olduk, deli gibi yalıyorduk birbirimizin amını. Tuzlu, ama sulu amını ısırıyordum resmen Özlem ablanın. Yakalanma, yada görülmek umrumda değildi. Acayip bir zevkti açık havada sevişmek. Birkaç dakika içinde boşalmıştık. Baktık uzağa, daha Aylini görebiliyorduk nokta gibi. Hemen öpüşmeye başladık. Dudaklarından sıyrılıp, boynuna, oradanda göğüslerine indim. Parmaklarım amının içinde gidip geliyordu. O da göğüslerimi sıkıyordu. Arada bir de sağı solu kontrol ediyordum, gelen var mı diye...

Çok geçmeden Özlem abla ikinci kere elime boşalmıştı. Eğilip benim amımı yalamaya başladı. Ben de kafasını bastırıp okşuyordum. Tam zevk dalgalarının arasında orgazm yaşayacaktım ki, biraz gerimizden bir çiftin yerleşmek üzere olduğunu gördüm. Özlem ablaya dur dediysemde durmadı ve beni orgazma ulaştırdı. Kadın bizi fark etmişti. Umarım yaptığımızı anlamamıştır diyordum. Yaklaşık 20-25 metre ilerimize onlarda gölgelik yaptılar ve yattılar. Biz de bikinimizi tamamen giyip, denize daldık yine.

Biz denizdeyken kadının bizi izlediğini farkettim. Tedirgin olmuştum. Acaba anlamışmıydı ne yaptığımızı? Tedirginliğimi Özlem abla ile paylaştım. Özlem abla da, "Saçmalama ya, nerden görecek? Hadi gördü diyelim, bu turist, gidecek bizimkilere mi yetiştirecek? Rahat ol!" dedi. Özlem abladan bunları duymak içimi rahatlatmıştı. Bir müddet sonra yine yerimize geçtik, sohbet ediyorduk. Aylin elinde gözlemelerle geldi. Gelir gelmez de, "Ya kızlar, şu yakınımızdaki hatun ile adam çırılçıplak yatıyorlar, mal mülk ne varsa ortada!" dedi kikirdeyerek. Çaktırmadan baktım, Aylinin dediği gibi çırılçıplaktı kadın. Sadece kadını görebiliyorduk, kadın bizden taraftaydı. Yarı oturur vaziyette denize doğru bakıyor, sanırım eline aldığı kremi göbeğine sürüyordu. Küçük ama dik göğüsleri, esmer teninde beyaz kalan yerlerdendi. Saçları dalgalı, zayıf yüzüne yaptığı at kuyruk çok yakışmıştı. Neşeli neşeli birşeyler konuşuyorlardı.

Bir süre sonra yerinden doğruldu. Kalçaları bize dönüktü. Kalçasındaki kumları temizledi. Çok güzel kalçaları vardı. Yüz üstü yattı. Poposu ve arasından hafif kararmış amı belli oluyordu. Resmen röntgenliyordum kadını. Kadın su içmek için doğrulurken domalınca harika manzarada nutkum tutulmuştu. O arada erkek arkadaşı da ayağa kalkmıştı. Sünnetsiz, hafif kalkık siki manzarayı bozdu. Sonra ikisi tekrar yattı ve yine muhteşem kalçaları izler oldum. Bu arada kadının kafası aşağıya yukarıya çok hareketliydi. Özlem abla, "Bak, adaminkini yalıyor!" dedi. Ben de hak verdim. Resmen film izler gibi onları izliyorduk.

Bir müddet sonra işleri bitmiş olacak ki, adam denize girdi. Kadın yine oturdu. Yine sadece göğüslerini görebiliyorduk. Üçümüz de kadına yiyecek gibi bakıyorduk. Aslında üçümüz de birbirimize yeterdik, ama o sanki bize bir ulaşılmaz bir ilahe gibi geliyordu. Üzerine güneş yağı püskürtüp her yerini yağladı. Biz de bu görsel şovu pür dikkat izliyorduk. Özlem abla, "Kızım biz de krem sürelim, yanarız valla!" deyince onayladık. Aylin kremi eline aldı, "Yat bakalım!" dedi. Sırtıma, bacaklarıma, kalçama bir güzel yağı sürdü. Ama okşar gibi. Sonra, "Dön bakalım, öne de süreyim, senin elin yağ olmasın!" dedi. Özlem abla gözlerini faltaşı gibi açmış, bakıyordu. Döndüm bir güzel yağladı...

"Dur, göğüslerimi yine açacağım, onları da yağla!" dedim. Aylin heyecanlanmıştı. Ablasının yanında resmen beni okşuyordu. Okadar güzel yağlamıştı ki, beni boşalmak üzereydim. Özlem abla, "Elin değmişken beni de yağla Aylin!" dedi. Aylin ablasını da yağladı. Önüne dönünce bacaklarını göbeğini yağladı. Ablası da göğüsleri açmıştı yağlasın diye. Tereddüt halinde ablasına baktı. Ablası, "Hadi kızım ya, yağla işte!" dedi. Ablasını, beni okşadığı gibi yağlamadı ve hemen işini bitirdi. Sonra o da kendini yağlamaya başladı. Özlem abla elinden yağı alıp, "Dur, biz seni kremleyelim!" dedi. Kendi eline sıktı, sonra kremi bana verdi, ben de kremi sıktım. Özlem abla ciddi ciddi okşayarak kremledi, tabi ben de. Bir ara Ayline baktık, dudaklarını ısırmış, gözleri kapalıydı. Özlem abla bana bakarak hınzırca gülümsedi.

Bu arada turist kadının bizi izlediğini farkettim. Göz göze geldik, gülümsedim. O da bana gülümsedi. Üstsüz bir şekilde oturduk, kağıt oynuyorduk. Bu arada onlar da birşeyler yiyorlardı. Ben onlara bakarken yine kadınla göz göze geldik. Ben kafa sallayarak selam verdim, o da gülümseyerek el salladı. Aylin de kadına el salladı.

Sıcak iyice bastırmıştı, biz de dar gölgeliğe iyice yumulmuştuk. Kadın bize dönük yan yatmıştı. Gözlerinde güneş gözlüğü olduğundan nereye baktığını bilemiyordum. O kadar sıcak bastırmıştı ki, bunalıyordum. Kalkıp denize girmek istedim, ama kalkmamla oturmam bir oldu. Kadın bize arkası dönükken, adam da kadının arkasında gidip geliyordu. Resmen bize çaktırmadan sikişiyorlardı. Tahrik olmuştum. Kızlara anlattım, onlar da heyecanlanmıştı. Şimdi üçümüzün de birbirinden haberi olsa, deli gibi sevişebilecektik. Aklıma bir cinlik geldi, "Bikininin altı sıcaktan çok sıktı, iz yapıyor... Buradan onlar bizi görmez di mi?" diye kızlara sordum.

Aylin afallamış vaziyette, "Sanmam..." diyebildi. Ben de altımı çıkardım, koydum kenara. Kızlar beni ilk defa çıplak görmüş gibi bakıyorlardı. "Ne oldu?" dedim. İkisi de, "Yok bir şey!" dedi. Ben de, "Aman yabancı değiliz, şurada rahat rahat yatayım!" dedim. Vücutlarımız birbirine değiyordu o dar alanda. Bu arada komşularımız işini bitirmiş, çırılçıplak denize giriyorlardı. Ben sırtımı Özlem ablaya dönmüştüm, Aylin de bana dönmüş vaziyette yatıyorduk. Özlem ablanın çok geçmeden eli kalçamda dolaşmaya başlamıştı. Çaktırmadan amımı da okşamaya başlamıştı. Zaten sulanmıştım, daha da sulandım. Aylin dönünce Özlem abla elini çekti. İyice kudurmuştum. Özlem ablanın da kudurduğunu biliyordum.

Özlem abla Ayline, "Hadi ablam suyumuz az, su da al gel!" dedi. Aylin, "Çok sıcak, gidemem, sen git!" dedi. Ben de, "Tamam ben giderim, dert etmeyin siz!" dedim. İkisi birden hayır dedi. İçten içe gülüyordum onlara. Sonunda Aylin gitmişti su almaya. Giderken bikinisinin üstünü giymiyordu ki, Özlem abla uyarınca toparladı kendini ve giydi üzerini. Aylin uzaklaşınca Özlem abla direk amıma yumuldu. Deli gibi yalıyordu, ben de zevkten saçını çekiyordum. Bir dakika bile olmadan boşalmıştım, ama Özlem abla durmak bilmiyor, ikinci orgazma gönderiyordu beni. Bir parmağını da arka deliğime sokup çıkarıyordu. Beş dakika olmuştu ve ben ikinci orgazmımı yaşadım. Kafamı kaldırdım, Aylin daha uzakta görünüyordu. Bu ne hızdı anlamadım.

Özlem abla hemen altını çıkardı, "Hadi!" dedi. Ben de onun amını somurmaya başladım. Bir parmağım amına, bir parmağım arkasına giriyordu ve yalıyordum. Diğer elimi de göğüslerine atıp mıncıklamaya başladım. Epey bir yaladıktan sonra Özlem abla nefes nefese boşalmıştı. Hemen doğrulup nefes nefeseyken benim dudaklarıma yumulup ateşli bir öpücük aldı. Bu esnada kadının resmen bizi izlediğini görmüştük. Hemen eğildik yattık. İkimizi de bir korku sardı, ne olacaktı şimdi, ne diyecektik? Sessiz sessiz konuşuyorduk. Sonra yine aynı şeyi düşündük: Kadın turist, kime diyecek? Dese bile inkar ederdik.

Biz konuşurken Aylin gelmiş farkına varmadık. Aylin, "Abla sen de atmışsın altını?" dedi. Özlem abla altının çıplak olduğunu unutmuştu. Bozuntuya vermedi, "Ha evet, iz yapıyor..." dedi. Aylin, "İyi ozaman ben de çıkarayım!" dedi. Gözlerimin içine bakarak çıkardı bikinisinin altını. Sularımızı içtikten sonra ben denize girmek istedim. Aylin, "Ben de gireyim!" dedi. Ben bikinimin altını giyiyordum. Aylin, "Boşver giyme, adam ters tarafta, göremez!" dedi. Düşündüm, zaten herşeyin boku çıkmıştı bugün. "Tamam!" dedim. Aylinle ikimiz çırılçıplak denize girdik. Çok değişik bir duyguydu. Girenler bilir, saten bir çarşaf teninizde geziyor gibiydi.

Diğer tarafa doğru sahile paralel yüzmeye karar verdim. Ayline de, "Gel!" dedim. Yaklaşık 100 metre ilerde, denize kumdan bir burun geliyordu, oraya doğru yüzdüm. Baktım burası daha tenha ve daha gölgelik. Ayline, "Keşke buraya gelseydik, daha rahatmış!" dedim. Aylin, "Hadi geçelim sahile, seni özledim!" dedi. Bu sözü hoşuma gitmişti, ama tenha da olsa birisi görebilirdi. Karaya çıkınca baya bir çukur olan bir yer keşfettik. Hemen Aylini yatırdım amına yumuldum. Tuzlu tuzlu amcık yalamak, çok tatlı geldi. Arka deliğini parmaklamaya kalktım, çok kolay girdi parmağım. Kafamı kaldırıp, "Ne iş?" diye sordum. Burakla anal seks yapıyorlarmış. Hemen daldırdım kafamı tekrar amına, yalamaya devam ettim. Hızlıca onu boşalttım...

Sonra o beni yüz üstü yatırdı ve kalçalarıma yumuldu. Arka deliğimi yalamaya başlayınca acayip zevk almaya başladım. Amımdan daha fazla zevk alıyordum şimdi. Çok geçmeden ben de boşalmıştım. Öpüşe, elleşe denize girdik hemen. Yüzerek yine Özlem ablanın yanına gittik. Baktık o yabancı kadın yanında. Ne konuşuyorlardı acaba? Özlem abla bizi görünce eliyle işaret yaptı (Gelin!) diye. Şaşırmıştık, ama merak da ediyorduk. Yanlarına gittik. Özlem abla turist kadına tanıştırdı bizi. Adı Veronica imiş, ama kısaca Vera diyebilirmişiz. Aslen İspanyolmuş, ama kardeşi burada bir Türkle evlenmiş, iki senedir Türkiyedeymiş. Vera da erkek arkadaşı ile burayı duyunca gelmek istemiş...

Vera bize, "Buraya hergün gelir misiniz?" diye sordu. Özlem abla da, ilk defa geldiğimizi, ama yarın da geleceğimizi söyledi. Biz ayaktaydık, onlar oturuyordu konuşurken. Kadının bizi süzdüğünü görünce birden çıplak olduğumu farkettim ve hızlıca oturdum, ellerimle amımı kapattım. Vera gülümsedi, ben de gülümsedim. Ayline, "Kızım otursana, herşeyin meydanda!" dedim. Aylin, "Olsun ya, sanki onunki değil!" dedi. Doğruydu, Vera da çırılçıplak gelmişti. Veraya erkek arkadaşının nerde olduğunu sordum. İçecek almaya gittiğini söyledi.

Ben Özlem ablaya biraz önce keşfettiğimiz yeri söyledim, "Yarın oraya gidelim!" dedim. Özlem abla da Veraya, "Erkek arkadaşın gelmezse, yarın sen de bizimle gel, biz yarın sabah erkenden şurada olacağız!" diyerek, benim keşfettiğim yeri tarif etti. Vera, "Bakarız..." diyerek müsaade istedi ve yanımızdan ayrıldı. Giderken üçümüz de muhteşem kalçalarını kıvırta kıvırta giden Veraya arkadan yutkunarak bakıyorduk. Birden dönüp bize bakınca mal gibi kaldık ortada. O yine gülümseyip, el salladı. Biz de el salladık.

O gün başka bir atraksiyon olmadı. Çıplaklığın ve doğallığın tadına varmıştık. Sürekli çırılçıplak denize girdik, şakalaştık, elleştik. Akşamüzeri toparlandık, giyindik ve gittik. Eve gidince hepimiz yorgunduk. Yemekten sonra odaya çekildik. Üçümüz odada sohbet ediyorduk. Konu cinsellikti. Bilerek konuyu Lezbiyenliğe getirdim, "Sizce bir hastalık mı?" dedim. İkisi de olmadığını söylediler. Lezbiyenlik üzerine epey bir konuştuk. Biraz daha Lezbiyenlik hakkında konuşsak, belki artık bir sıkıntı kalmayacak, üçümüz de rahat edecektik. Ama o kadar yorgun ve uykusuzdum ki, konuşmaya daha fazla devam edemedim. Sabah erken kalkıp, yine efor sarfedecektim çünkü...

[Selin]

Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim!
Tüm Bölümleri

Hikayeni Yolla 66Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Amıma Yapılan Ağdayla Başlayan Lezbiyenliğim sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Lezbiyen Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: